Oriģināla Brother LC3219XLC tintes kasetne ciāna krāsā

Oriģināla Brother LC3219XLC printera tintes kasetne, ciāna krāsā. 1,500 izdrukas.

€ 26,90 iesk. PVN

Katra kasetne nodrošina 1,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC3219XLC_main

Galvenās īpašības

  • Katra kasetne nodrošina 1,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Pārliecinies, ka Tavas oriģinālās Brother tintes kasetnes nomaiņa ir pēc iespējas vienkāršāka un rentablāka, iegādājoties šo LC3219XLC. Šī ciāna krāsas kasetne ir izstrādāta, lai Tu iegūtu vislabāko rezultātu no sava Brother printera.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

 

Šī tintes kasetne LC3219XLC ir profesionāli izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar Brother printeri, vienmēr sniedzot visaugstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, ir vērts atcerēties, ka šie, bieži vien zemākas kvalitātes produkti, var ne tikai ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu. Tādēļ - vai tas ir riska vērts?

Izvēloties šo oriģinālo LC3219XLC tintes kasetni, Tu nodrošināsi, ka Brother printeris darbojas savā labākajā kvalitātē, kā arī saglabāsi garantijas nosacījumus, sniedzot sev papildu sirdsmieru

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top