Oriģinālā Brother LC3219XLBK augsta ražīguma tintes kasetne - melna

Brother LC3219XLBK melnas krāsas tintes kasetne – viena kasetne. Apmēram 3 000 izdrukām.

€ 40,59 iesk. PVN

Apmēram 3 000 izdrukām

Augstas kvalitātes Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC3219XLBK_main

Galvenās funkcijas

  • Apmēram 3 000 izdrukām
  • Augstas kvalitātes Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Oriģinālā Brother LC3219XLBK augsta ražīguma tintes kasetne ir speciāli izstrādāta, lai nodrošinātu kvalitatīvu dokumentu izdruku katrā drukāšanas reizē. Iegādājoties mūsu kasetnes, pasargāsi printeri no iespējamiem bojājumiem, kas rodas lietojot neoriģinālos izejmateriālus ilgtermiņā.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Visas Brother kasetnes - ieskaitot šo augsta ražīguma LC3219XLBK melnas krāsas tintes kasetni ir stingri testētas, lai nodrošinātu vislabākos drukas rezultātus un uzticamu risinājumu. Ņemot vērā, ka tā ir augsta ražīguma tintes kasetne, LC3219XLBK kalpos divas reizes ilgāk un nodrošinās to pašu, augsto druukas kvalitātes rezultātu.

Kaut arī lētās, neoriģinālās apmaiņas kasetnes ir plaši pieejamas, tās nav atbilstošas Brother printeriem, kas var novest pie sliktas drukas kvalitātes, kā arī ievērojami ietekmēt ierīces darbību un radīt bojājumums, ko vēlāk izlabot ir laikietilpīgs un dārgs process.

Oriģinālā LC3219XLBK nomaiņas tintes kasetne nodrošinās printera nevainojamu darbību un izcilu vērtību un ieguldījumu ilgtermiņā, papildus zinot, ka esi izvēlējies drukas risinājumums uz kuriem vari paļauties.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top