Oriģinālā Brother LC121C tintes kasetne - ciāna krāsa

Brother LC121C tintes kasetne - ciāna krāsa, atsevišķs iepakojums. 300 izdrukas.

€ 11,46 iesk. PVN

300 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

LC121C_main

Galvenās īpašības

  • 300 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Apraksts

Šī maināmā LC121C tintes kasetne ciāna krāsā ir izstrādāta, lai sniegtu iespaidīgus rezultātus ik reizi, kad drukā. Kā jau oriģinālu Brother produktu, to ir vienkārši uzstādīt, un tas garantē 100% atbilstību Tavam printerim.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

 

Kad ir pienācis laiks pasūtīt maināmo printera tinti, vari paļauties uz Brother LC121C tintes kasetni, lai nodrošinātu, ka printeris saglabā savu izcilo darbspēju, un visas izdrukas ir kristālskaidras.

Lai gan lētāku, neoriģinālu izejmateriālu iegāde var šķist kārdinoša, ir vērts atcerēties, ka maināmās un citas lētas drukāšanas kasetnes var ne tikai ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu.

Šī oriģinālā LC121C tintes kasetne nodrošinās, ka printeris darbojas vislabākajā kvalitātē, sniedzot Tev izmaksu lietderību ilgtermiņā un iespaidīgus rezultātus katru reizi.

Tā kā Tu izmanto ciāna krāsas tinti vairāk par citām krāsām, to būs nepieciešams papildināt biežāk. Pārliecinies, ka tinte nebeidzas, iegādājoties LC121C kasetni jau šodien!

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top