Oriģinālā Brother LC121BK tintes kasetne – melna

Brother LC121BK melnas tintes kasetne – viena kasetne. 300 izdrukām.

€ 19,24 iesk. PVN

300 lapu izdrukām, saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC121BK_main

Galvenās funkcijas

  • 300 lapu izdrukām, saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Šī LC121BK melnas krāsas tintes kasetne ir veidota, lai sniegtu izcilu drukas rezultātu katru reizi drukājot dokumentus. Kā visus oriģinālos Brother izejmateriālus - to ir vienkārši uzstādīt un tie garantē 100% saderību ar Brother pinteri.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Kad ir pienācis laiks tintes kasetnes nomaiņai, vari paļauties uz Brother LC121BK tintes kasetni, kas ļaus printerim darboties nevainojami, nodrošinot skaidru attēlu un dokumentu izdruku.

Kaut arī ir iespēja iegādāties neoriģinālās - viltotās tintes kasetnes, kas ir lētākas, būtu jāatceras, ka šādu izejmaterālu izmantošana pakļauj riskam ierīces darbību un izdruku kvalitāti, kā arī mazina ierīces  garantijas iespējas ilgtermiņā.

Oriģinālā LC121BK melnas krāsas tintes kasetne ļaus ierīcei darboties tieši tā, kā tai ir jādarbojas, nodrošinot izcilu ieguvumu, kas atmaksāsies ilgtermiņā.

Par cik melnas krāsas tinte tiek izmantota daudz biežāk, nekā krāsu tintes kasetnes, to nākas arī biežāk papildināt. Esi drošs, ka melnas krāsas tinte pietiks ilgam laikam ar LC121BK kasetni.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top