Oriģināla Brother TZe-S621 uzlīmju lentes kasete – melnas drukas dzeltena, 9mm plata

Brother TZe-S621 melnas drukas dzeltena uzlīmju lente - 9mm plata

€ 15,56 iesk. PVN

9mm plata, 8m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete

Nodrošina izturīgu, viegli salasāmu rezultātu

Produkta detaļas

TZeS621_main

Galvenās iezīmes

  • 9mm plata, 8m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete
  • Nodrošina izturīgu, viegli salasāmu rezultātu

Apraksts

Saderīga ar plašu Brother P-touch printeru klāstu, šai oriģinālajai, laminētajai TZe-S621 uzlīmju lentes kasetei ir ļoti plašs pielietojums. Melnas drukas dzeltenā lente, vieglās salasāmības dēļ, būs noderīga mājās, birojos un citās darba vietās.

Saderīgas iekārtas

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Apraksts

Šī Oriģinālā Brother TZe-S621 uzlīmju lentes kasete garantē dzidras, precīzas un viegli salasāmas uzlīmes, kas nepievils ar noturību.

Ērta lietošanai gan mājās, gan birojā, šī laminētā melnas drukas dzeltenā TZe-S621 uzlīmju lente ir piemērota, lai identificētu failu mapes, plauktus, USB zibatmiņas diskus, kā arī kabeļus un citas iekārtas.

Šīs pašlīmējošās laminētās uzlīmes ir izstrādātas, lai izturētu temperatūras svārstības, ķīmisku vielu ietekmi, nodilumu, saules gaismu un iegremdēšanu ūdenī, padarot tās piemērotas gan lietošanai telpās, gan ārpus tām.

TZe lentes kasetes ir ātri un viegli uzstādāmas, un tās ir pieejamas dažādos uzlīmju platumos, krāsās un materiālos - nodrošinot, ka jūsu P-touch iekārta spēj veikt visus jūsu kmarķēšanas uzdevumus.

 

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top