Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģinālā Brother TZe-MQP35 uzlīmju lentas kasete – baltas drukas, rozā - 12mm plata

Brother TZe- MQP35 baltas drukas, rozā uzlīmju lenta - 12mm plata

€ 14,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Radīta, lai izturētu dažādas temperatūras amplitūdas, tiešus saules starus, ūdeni, ķimikālijas un noberzumus, oriģinālā Brother TZe-MQP35 12mm platā uzlīmju lenta ir izcils risinājums lietošanai mājās un birojā. Turklāt, tās matētais laminētais pārklājums padarīs tekstu viegli salasāmu. Darbam ar P-touch uzlīmju printeriem, kam ir TZ vai TZe logotips uz lentas kasetes pārsega.

 

Galvenās funkcijas

  • 12mm plata, 5m gara
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother uzlīmju lentas kasete
  • Izturīgu, viegli salasāmu uzlīmju drukas rezultātam

Apraksts

12mm baltas drukas, rozā TZe-MQP35 uzlīmju lenta ir stingri testēta, lai būtu pēc iespējas izturīgāka un uzticamāka.

Laminēta, lai nodrošinātu uzlīmju derīgu pielietojumu ilgāk, tā ir izcila dažāda satura identifikācijai - dokumentu mapēm, plauktiem, skapīšiem un dažādām uzglabāšanas kārbām, padarot šo lentu par piemērotu vispārīgiem marķēšanas darbiem birojā, darba vietā vai mājās.

TZe-MQP35 uzlīmju lentas laminētā virsma ir ar matētu pārklājumu, kas nozīmē, ka nav nekāda riska, ka teksts uz uzlīmēm būs neskaidrs vai grūti salasāms.

Brother P-touch laminētās uzlīmes ir izstrādātas, lai būtu pēc iespējas ilgnoturīgākās, pat ekstremālos apstākļos un būtu izturīgas tiešos saules staros, pret ķimikālijām, noberzumiem un pat pilnīgu iegremdēšanu ūdenī.

P-touch TZ-e uzlīmju lentas.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Saderība ar