Oriģināla Brother TZe-131 uzlīmju lenta – melnas drukas, caurspīdīga, 12mm plata

Brother TZe-131 melnas drukas, caurspīdīga uzlīmju lenta – 12mm plata.

€ 12,55 iesk. PVN

12mm plata, 8m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother uzlīmju lentas kasete

Noturīgam un viegli salasāmam uzlīmju drukas rezultātam

Produkta detaļas

TZe131_main

Galvenās funkcijas

  • 12mm plata, 8m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother uzlīmju lentas kasete
  • Noturīgam un viegli salasāmam uzlīmju drukas rezultātam

Apraksts

Darbam ar Brother P-touch uzlīmju klāsta printeriem, laminētā TZe-131 uzlīmju lenta būs parocīgs rīks ikdienas marķēšanas darbiem, pateicoties tās daudzpusīgajam pielietojumam un melnas drukas, caurspīdīgajam dizainam - marķēšanas darbiem mājās, birojā, kā arī citās darba vietās.

Saistītās ierīces

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

Oriģinālā Brother TZe-131 laminētā uzlīmju kasete garantēs skaidri salasāmu un noturīgu uzlīmju druku, kas ar laiku neizbalēs.

Vienlīdz parocīga izmantošanai gan mājās, gan birojā, ka arī citās darba vietās, daudzpusīgā pielietojuma melnas drukas, caurspīdīgā TZe-131 uzlīmju lenta var tikt izmantota dažādu lietu un priekšmetu identifikācijai - dokumentu mapēm, skapju plauktiem, kabeļiem un citam aprīkojumam.

Pašlīmējošās laminētās uzlīmes ir izstrādātās, lai būtu noturīgas dažādu temperatūru amplitūdās, pret ķimikālijām, noberzumiem, saules stariem, kā arī pilnīgu iemērkšanu ūdenī, kas padara tās par piemērotām izmantošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām.

TZe uzlīmju lentas kasetes ir vienkārši un ātri uzstādāmās, kā arī pieejamas dažādu veidu platumā, krāsās un materiālos - nodrošinot P-touch printera atbilstību visiem marķēšanas darbiem.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top