Brother WT-229CL izlietotā tonera tvertne

Brother WT-229CL izlietotā tonerua tvertne Darba cikls 50 000 izdrukas.

€ 21,77 iesk. PVN

Darba cikls līdz 50 000 izdrukām

Augstas kvalitātes Brother izlietotā tonera tvertne

Prasmīgi izstrādāta, izmantojot jaunākās krāsu pārvaldības tehnoloģijas, lai katru reizi nodrošinātu izcilu drukas kvalitāti.

Produkta detaļas

WT229CL_main

Rūpīgi pārbaudīta, lai nodrošinātu nevainojamu uzticamību un pasargātu jūsu printeri no bojājumiem.

Aizsargājiet sava printera garantiju, izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus

Galvenās iezīmes

  • Darba cikls līdz 50 000 izdrukām
  • Augstas kvalitātes Brother izlietotā tonera tvertne
  • Prasmīgi izstrādāta, izmantojot jaunākās krāsu pārvaldības tehnoloģijas, lai katru reizi nodrošinātu izcilu drukas kvalitāti.
  • Rūpīgi pārbaudīta, lai nodrošinātu nevainojamu uzticamību un pasargātu jūsu printeri no bojājumiem.
  • Aizsargājiet sava printera garantiju, izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus

Apraksts

Šī oriģinālā Brother WT-229CL izlietotā tonera tvertne ir saderīga ar plašu mūsu lāzerprinteru klāstu. WT-229CL ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu ātru, efektīvu un nevainojami dzidru dokumentu izdruku, un tā palīdzēs nodrošināt, ka jūsu printeris darbojas bez problēmām.

Saderīgas iekārtas:

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Apraksts

Šī oriģinālā WT-229CL izlietotā tonera tvertne ir svarīga, lai pagarinātu printera kalpošanas laiku un nodrošinātu, ka tas arī turpmāk rada augstas kvalitātes dokumentus.

WT-229CL savāc lieko toneri, kas uzkrājas iekārtā, lai to varētu viegli likvidēt bez izšļakstīšanās, nekārtības vai satraukuma. Tā nodrošina, ka jūsu izdrukas ir dzidras un bez izplūdumiem, nodrošinot jūs ar profesionāliem rezultātiem, ko sagaidāt no Brother.

Šī nomaiņas izlietotā tonera tvertne, kam ir 50 000 lappušu ilgs darba cikls, ir ilgi kalpojoša un uzticama, un padara ikdienas printera apkopi daudz vienkāršāku.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top