WT-220CL

Waste Toner Unit

€ 21,77 iesk. PVN

Apraksts

 Waste Toner Unit - 50,000 pages

Vairāk par šo produktu...

Oriģināla WT-200CL izlietotā tonera kasetne ir svarīga printera sastāvdaļa, kas ievērojami pagarinās drukas ierīces dzīves ciklu, nodrošinot augstas kvalitātes izdrukas katrā drukāšanas reizē.

WT-200CL savāc visus tonera pārpalikumus, kas sakrājas ierīcē, kas vēlāk, bez sarežģījumiem var tikt ērti un vienkārši izmesti. Šī funkcija ļaus izdrukām būt vienmēr kvalitatīvām un skaidrām - profesionālam drukas rezultātam, kādu sniedz Brother drukas ierīces.

Nodrošinot 50 000 izdruku darbības ciklu, šī, izlietotā tonera kasetne ir uzticams un ilgi kalpojošs risinājums, kas ievērojami uzlabo printera ikdienas darbību.

 

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top