Brother TN-6300

Tonera kasetne

€ 100,80 iesk. PVN

Nodrošina 3 000 izdrukas

Ietaupa naudu, laiku un papīru

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Produkta detaļas

TN6300_main

Produkta detaļas

  • Nodrošina 3 000 izdrukas
  • Ietaupa naudu, laiku un papīru

  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Apraksts

Šī tonera kasetne ir paredzēta darbam ar saderīgiem lāzerdrukas modeļiem un tās tilpums - līdz 3 000 papīra lapām.

Brother tonera kasetnes ir veidotas darbam ar mūsu printeriem, nodrošinot izcilus rezultātus un vislabāko cenas un vērtības attiecību.

Vairāk par šo produktu...

Nodrošini, ka Brother printeris turpina sniegt izcilus rezultātus, kādus sagaidi, izvēloties TN-6300 tonera kasetni. Izstrādāta, lai kalpotu daudz ilgāk salīdzinājumā ar standarta kasetni, šī augstas ražības kasetne darbojas ilgāk, nemazinot kvalitāti.

Lai gan tiešsaistē, iespējams, ir pieejamas lētākas maiņas alternatīvas, tikai oriģinālā TN-6300 tonera kasetne garantē, ka printeris darbosies tikpat ātri un efektīvi.

Atceries, ka Brother kasetņu izmantošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt, ka Tavs printeris darbojas vislabākajā kvalitātē, kā arī tiek saglabātas visas garantijas.

Tādēļ - iegādājies TN-6300 tonera kasetni melnā krāsā no Brother jau tagad, lai nodrošinātu, ka laika gaitā gūsti labāku izmaksu lietderību.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top