Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināla Brother TN-3380 augsta ražīguma tonera kasetne – melna

Brother TN-3380 mlnas krāsas tonera kasetne. 8 000 izdrukām.

Tā kā šī ir visu drukas darbu standarta krāsa, kuras papildināšanu ir nepieciešams veikt biežāk, kā citu krāsu toneru papildināšanu, oriģinālā Brother TN-3380 augsta ražīguma tonera kasetne ir paredzēta līdz 8 000 izdrukām - izcilam drukas darbu rezultātam katrā drukāšanas reizē.

Galvenās funkcijas

  • 8 000 izdrukām atbilstoši ISO/IEC19752 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes Brother oriģinālā tonera kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Nodrošini savas Brother ierīces nepārtrauktu veiktspēju, izvēloties TN-3380 tonera kasetni. Veidota, lai kalpotu daudz ilgāk, kā standarta kasetne, šī, augsta ražīguma tonera kasetne paredzēta lielam drukas apjomam, netaupot uz kvalitātes rēķina.

Kaut arī lētāku, neoriģinālo izejmateriālu iegāde ir plaši pieejema tiešsaistē, tikai oriģinālā TN-3380 tonera kasetne garantēs ierīces netraucētu veiktspēju un augstas kvalitātes dokumentu izdruku.

Atceries, ka Brother kasetņu izmantošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt printera vislabāko darbību, saglabājot arī spēkā esošus garantijas noteikumus.

Tāpēc iegādājies Brother oriģinālo melnas krāsas tonera kasetni jau šodien un ieguldi igtermiņā, saņemot labākos drukas rezultātus.

Saderība ar

Saderīgie printeri

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Apmeklējiet Brother Earth un uzziniet vairāk.