Oriģināla Brother TN-3280 augsta ražīguma tonera kasetne – melna

Brother TN-3280 melnas krāsas tonera kasetne. 8 000 izdrukām.

€ 156,24 iesk. PVN

8 000 izdrukas atbilstoši ISO/IEC19752 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes Brother tonera kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN3280_main

Galvenās funkcijas

  • 8 000 izdrukas atbilstoši ISO/IEC19752 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes Brother tonera kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izvēlies šo oriģinālo Brother TN-3280 augsta ražīguma melnas krāsas tonera kasetni skaidram un uzticamam drukas rezultātam - profesionāla izskata dokumentiem. Ērti uzstādāma - izdevīgam risinājumam ilgtermiņā Tavā birojā.

Vairāk par šo produktu...

Esi drošs par sava Brother printera sniegto drukas rezultātu katrā drukāšanas reizē, izmantojot TN-3280 tonera kasetni, kas kalpos ilgāk, salīdzinājumā ar standarta tonera kasetnēm, bet nodrošinās to pašu kvalitāti.

Kaut arī lētāku, neoriģinālo izejmateriālu iegāde ir plaši pieejama tiešsaistē, tikai oriģinālā TN-3280 tonera kasetne ļaus ierīcei darboties ātri un atbilstoši visām prasībām.

Atceries, ka tikai oriģinālo kasetņu izmantošana pasargās printeri no dažādiem traucējumiem, kā arī nodrošinās arī spēkā esošu garantiju.

Iegādājie Brother TN-3280 melnas krāsas tonera kasetni jau šodien un ietaupi ilgtermiņā.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top