Oriģināla Brother TN325BK tonera kasetne – melna

Brother TN325BK augsta ražīguma melnas krāsas tonera kasetne. 4 000 izdrukām.

€ 80,00 iesk. PVN

4 000 izdrukas atbilstoši ISO/IEC19798 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN325BK_main

Galvenās funkcijas

 • 4 000 izdrukas atbilstoši ISO/IEC19798 kvalitātes standartam
 • Augstas kvalitātes Brother tintes kasetne
 • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Oriģinālā Brother TN325BK melnas krāsas tonera kasetne ļaus ietaupīt naudu, nodrošinot kvalitatīvu melnbaltu dokumentu izdruku.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes

 • TN325Y - Dzeltena
  Dzeltenas krāsas tonera kasetne 3 500 izdrukām
 • TN325C - Ciāna
  Ciāna krāsas tonera kasetne 3 500 izdrukām
 • TN325M - Fuksīna
  Fuksīna krāsas tonera kasetne 3 500 izdrukām

Tā kā TN325BK ir augsta ražīguma tonera kasetne, tā kalpos ilgāk salīdzinājumā ar standarta tonera kasetnēm, taču nodrošinās tikpat augstas kvalitātes drukas rezultātu. Oriģinālā TN325BK tonera kasetne nodrošinās printera netraucētu darbību un izcilu ieguldījumu ilgtermiņā, zinot, ka uz šādu drukas risinājumu savienojamu var paļauties.

Kaut arī izmantot lētākas, neoriģinālās kasetnes var likties izdevīgāk īstermiņā, tās nav saderīgas ar Brother printeriem. Šie viltotie produkti nereti rada traucējumus ierīces darbībā, kā rezultātā izdrukas nav kvalitatīvas, turklāt var neatgriezeniski sabojāt ierīci.

Oriģinālā, augsta ražīguma Brother TN325BK tonera kasetne ļaus izdrukāt vairāk par zemākām izmaksām, pat drukājot lielapjoma drukas darbus. Visas Brother tonera kasetnes, ieskaitot šo TN325BK melnas krāsas kasetni ir stingri testētas, nodrošinot izcilu kvalitāti.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top