Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģinālā Brother TN130BK tintes kasetne, melna

Oriģinālā Brother TN130BK melnas tintes kasetne. Nodrošina 2,500 izdrukas.

€ 88,19 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu
Ar šo oriģinālo Brother TN130BK melnas krāsas tonera kasetni vari baudīt lielu drukas ātrumu, paaugstinātu produktivitāti un augstas kvalitātes izdrukas katrā drukāšanas reizē. Izstrādāta ar Brother augsta dizaina specifikāciju, TN130BK kasetne nodrošina līdz 1,500 izcilas kvalitātes izdrukas.

Galvenās īpašības

  • Nodrošina 2,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Citas toneru kasetnes:

Atdzīvini savas izdrukas ar TN-130BK melno tonera kasetni, kas ir profesionāli izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar Tavu Brother printeri, vienmēr sniedzot Tev visaugstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu vai papildināmo kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, tās nav tik saderīgas ar Tavu printeri. Iespējams, ka šo, bieži vien zemākas kvalitātes produktu, izmantošana var ne tikai   izraisīt drukāšanas problēmas, bet arī printera ilgtermiņa bojājumu. Tādēļ - vai tas ir riska vērts?

Izvēloties šo TN-130BK kasetni Tu nodrošināsi, ka Tavs printeris darbojas savā labākajā kvalitātē, kā arī saglabāsi garantijas, sniedzot sev papildu sirdsmieru.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Apmeklējiet Brother Earth un uzziniet vairāk.