Oriģināls Brother DR-3600 nomaiņas fotocilindrs

Brother DR-3600 nomaiņas fotocilindrs. Nodrošina 75 000 izdrukas.

Nodrošina 75 000 izdrukas ar 3 lapām uz vienu darbu

Prasmīgi izstrādāts un rūpīgi pārbaudīts oriģinālais Brother nomaiņas fotocilindrs

Ļauj samazināt atkritumu daudzumu, ietaupot papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

Brother DR3600 drum unit facing forward on a white background

Aizsargājiet savu printera garantiju, izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus

Galvenās iezīmes

  • Nodrošina 75 000 izdrukas ar 3 lapām uz vienu darbu
  • Prasmīgi izstrādāts un rūpīgi pārbaudīts oriģinālais Brother nomaiņas fotocilindrs
  • Ļauj samazināt atkritumu daudzumu, ietaupot papīru, laiku un naudu
  • Aizsargājiet savu printera garantiju, izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus

Apraksts

Nodrošiniet, ka jūsu biroja printeris darbojas nemainīgi izcili un izdrukas saglabā lielisku kvalitāti, izmantojot šo oriģinālo Brother DR-3600 nomaiņas fotocilindru. DR-3600 ir vienkārši uzstādāms, uzticams un izturīgs, nodrošinot, ka problēmas, kas saistītas ar druku, jūs neapgrūtinās.

Saderīgas iekārtas

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Apraksts

Kad runājam par drukāšanu birojā, vari paļauties uz Brother DR-3600 fotocilindra bloku, lai nodrošinātu, ka printeris saglabā savu izcilo darba kārtību un izdrukas ir kristālskaidras.

Lai gan tas var būt vilinoši iegādāties lētākus, bez zīmola papildpiederumus, jums jāatceras, ka alternatīvu cilindra bloku uzstādīšana Brother lāzera printerī var ne tikai ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī anulēt garantiju un izraisīt ilgtermiņa bojājumus jūsu iekārtai.

Šis oriģinālais DR-3600 fotocilindra komplekts ļauj printerim darboties tieši tā, kā tam vajadzētu, nodrošinot jums labāku vērtību ilgtermiņā un iespaidīgus rezultātus katru reizi.

Rūpes par vidi un otrreizēja pārstrāde

Visi Brother produkti ir veidoti tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu vidi. Brother piedāvā klientiem videi draudzīgu veidu, kā atbrīvoties no Brother zīmola izstrādājumiem pēc to kalpošanas laika beigām.

Pārbaudīta veiktspēja

Brother produkti ir prasmīgi izstrādāti un stingri pārbaudīti, lai ikviens lietotājs varētu būt pārliecināts par kvalitāti un veiktspēju, ko viņš sagaida. Iegūstiet patiesi profesionālu rezultātu ar Brother oriģinālajiem lāzeraprinteru piederumiem. 

 

Atbalsts 'at your side'

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek nodrošināta printera garantija. Brother apņemās nodrošināt izcilu pārdošanas un klientu atbalstu - gan pirms, gan pēc produktu iegādes.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top