Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināls Brother DR-321CL fotocilindrs, iepakojums

Brother DR321CL melns, ciāna, fuksīna un dzeltens fotocilindrs, paka. 25,000 izdrukas

€ 180,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu
Saglabājiet sava biroja lāzerprintera sniegumu tikpat labā kvalitātē, nodrošinot izdruku vislabāko iespējamo kvalitāti ar šo oriģinālo Brother DR-321CL fotocilindra paku. DR-321CL ir vienkārši instalējams, uzticams un ilgi kapojošs, neļaujot drukas ierīču problēmām ietekmēt darba ikdienu.

Galvenās īpašības

  • Nodrošina līdz 25,000 izdruku (1 lapas drukas darbs)
  • Augstas kvalitātes oriģinālais Brother fotocilindrs
  • Novērš brāķus, lai taupītu laiku un naudu

Apraksts

Kad runa ir par drukāšanu birojā, vari paļauties uz Brother DR-321CL fotocilindra paku, lai nodrošinātu, ka printeris saglabā savu izcilo darbības stāvokli un izdrukas ir kristālskaidras.

Lai gan var būt vilinoši iegādāties lētākus, neoriģinālus izejmateriālus, atceries, ka lētu fotocilindru uzstādīšana Tavā lāzerprinterī var ne vien ietekmēt Tavu izdruku kvalitāti, bet arī anulēt garantiju un izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu.

Šī oriģinālā DR-321CL fotocilindra paka ļauj printerim darboties, kā vajadzīgs, sniedzotlabāku izmaksu lietderību laika gaitā un iespaidīgus rezultātus ik reizi.

Saderība ar

Saderīgie printeri

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Apmeklējiet Brother Earth un uzziniet vairāk.