Oriģināls Brother DR-200 fotocilindrs

Oriģināls Brother DR-200 melns fotocilindrs, atsevišķs iepakojums. 8,000 izdrukas.

€ 279,57 iesk. PVN

Nodrošina līdz 8,000 izdruku

Augstas kvalitātes oriģinālais Brother fotocilindrs

Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

DR200_main

Galvenās īpašības

  • Nodrošina līdz 8,000 izdruku
  • Augstas kvalitātes oriģinālais Brother fotocilindrs
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Apraksts

Šis oriģinālais maiņas fotocilindrs ir profesionāli izstrādāts izmantošanai ar Brother lāzerprinteri.  DR-200 fotocilindrs nodrošina printera spēju nepārtraukti sniegt augstākās kvalitātes rezultātus un nodrošināt svarīgo dokumentu izdrukas labākājā iespējamajā kvalitātē.

Piederums ir saderīgs ar HL730 / HL760 / FAX8000P / FAX8200P / FAX8250P / FAX8650P / MFC9050 / MFC9060 / MFC9500 / MFC9550

Vairāk par šo produktu...

Esi drošs, ka Brother printeris turpinās sniegt izcilus rezultātus, kādi tiek sagaidīti, izvēloties DR-200 fotocilindru.

Lai gan pastāv lētākas maiņas alternatīvas, tikai oriģinālais DR-200 fotocilindrs turpinās sniegt ātrus un efektīvus rezultātus,kādiem tiem jābūt.

Atceries, ka Brother izejmateriālu izmantošana ir vienigais veids, kā nodrošināt printera darbību vislabākajā kvalitātē, kā arī spēkā esošu garantiju.

Tādēļ iegādājies DR-200 fotocilindru no Brother šodien - tas ir izstrādāts, lai nodrošinātu Brother printera darbību un sniegtu Tev vislabāko kvalitāti laika gaitā.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top