Premium vaska termo pārneses melnas tintes lente BWP-1D300-080

BWP-1D300-080 premium vaska termo pārneses melnas tintes lente, 300 metrus gara un 80mm plata, Brother International Europe sertificēts produkts.

300 metru gara lente

80mm plata

Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente

Produkta detaļas

Premium vaska termo pārneses melnas tintes lente BWP-1D300-080

Skaidram, ilgnoturīgam drukas rezultātām

Premium vasks ar melnu tinti

Nepieciešami saderīgi uzlīmju ruļļi

Galvenās īpašības

  • 300 metru gara lente
  • 80mm plata
  • Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente
  • Skaidram, ilgnoturīgam drukas rezultātām
  • Premium vasks ar melnu tinti
  • Nepieciešami saderīgi uzlīmju ruļļi

Apraksts

Šī augstas kvalitātes premium vaska lente ir izstrādāta atbilstoši profesionāla marķējuma drukāšanas vajadzībām. Izmantošanai tirdzniecībā, veselības aprūpē un loģistikā šīs 80 mm platās lentes var izmantot svītrkodu drukāšanai un cita veida pielietojumam.

Vaska termo pārneses lentes ir rentablas un vislabāk piemērotas standarta papīra uzlīmēm. BWP-1D300-080 vaska lentes tiek izmantotas kopā ar saderīgiem uzlīmju ruļļiem un termo pārneses uzlīmju printeri.

Vairāk par šo produktu...

Premium vaska termo pārneses lente nodrošina profesionālu, vienkāršu drukāšanu ar saderīgu Brother uzlīmju printeri. Šī 300 metrus garā lente ir retāk jāmaina un nodrošina Brother uzlīmju printera ilgāku darbību.

Izmantojot šo 80 mm plato lenti, var sagaidīt profesionālus rezultātus, drukājot svītrkodus un tekstu dažādu nozaru pielietojumā. BWP-1D300-080 lente, kas izgatavota atbilstoši augstai specifikācijai, ir saderīga ar specifiskiem Brother termo pārneses uzlīmju printeriem.

Izvēloties Brother International Europe sertificēto standarta vaska termo pārneses lenti, Brother ierīce darbosies pēc iespējas labāk, nodrošinot skaidrus un noturīgus drukas rezultātus.

Back to top