Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināla Brother DK-22606 vienlaidu garuma plēves uzlīmju lenta - melnas drukas dzeltena, 62mm plata

Brother DK-22606 melnas drukas, dzeltena vienlaidu garuma uzlīmju lenta - 62mm.

€ 67,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu
Drukā uzlīmes dažādām brīdinājuma zīmēm, skapju plauktiem vai dokuemntu organizēšanas darbiem - DK-22606 būs izcils palīgs ikdienas marķēšanas darbu veiksānā, kas nozīmē, ka šī vienlaidu garuma uzlīmju lenta būs noderīga gan lietošanai mājās, gan birojā.

Galvenās funkcijas

  • 62mm plata, 15.24m gara
  • Augstas kvalitātes oriģinālas Brother uzlīmju lentas rullis
  • Viegli salasāmam, noturīgam uzlīmju drukas rezultātam

Apraksts

Izcils risinājums dažādām norādes un brīdinājuma zīmju uzlīmēm, skapju plauktiem un dokumentu organizēšanai. DK-22606 sniegs radošu brīvību marķēšanas darbu veikšanas procesā, jo uzlīmes var tikt sagrieztas vajadzīgā izmērā, atbilstoši vajadzībām.

Varēsi veikt organizācijas darbus gan mājās, gan birojā, pateicoties daudzpusīgajam uzlīmju lentas pielietojumam un melnas drukas, dzeltenajam lentas dizainam. Lentai ir stipra līmējošā daļa, kas nodrošina izcilu saķeri ar virsmu, turklāt uzlīmes ir testētas dažādos apkārtējas vides apstākļos, kas padara tās par uzticamu marķēšanas risinājumu.

Izvēloties oriģinālo Brother DK-22606 nomaiņas uzlīmju lentas rulli, nodrošināsi savas ierīces izcilu veiktspēju un skaidri salasāmu tekstu uzlīmes, kas ar laiku neizbalēs.

Saderība ar