Oriģināls Brother DK-22214 vienlaidu papīra uzlīmju lentes rullis – Melnas drukas balta lente, 12mm plata

Brother DK-22214 Melnas drukas balts vienlaidu garuma papīra uzlīmju lentes rullis – 12mm - lente ir 30,48m gara, 12mm plata

12mm plata, 30.48m gara

Augstas kvalitātes oriģināls Brother uzlīmju rullis

Skaidram, noturīgam drukas rezutātam

Produkta detaļas

DK22214_main

Galvenās īpašības

  • 12mm plata, 30.48m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināls Brother uzlīmju rullis
  • Skaidram, noturīgam drukas rezutātam

Apraksts

Tu vari izbaudīt visu veidu pielāgota garuma uzlīmju veidošanas iespējas, veidojot norādes plauktiem, uzlīmes aploksnēm vai mapēm. DK-22214 vienlaidu papīra uzlīmju lente ir papildināta ar spēcīgu līmi noturīgai saķerei ar virsmu, tādēļ tā būs noderīga gan darba, gan mājas birojā.

Saistītās ierīces

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

Lente ir izcila lai veidotu plauktu norādes, uzlīmes mapēm vai aploksnēm. Ar DK-22214 Tu vari izbaudīt visu veidu uzlīmju radīšanas iespējas. Lente ir īpaši izstrādāta, lai pielāgotos visām Tavām marķēšanas vajadzībām. Vienlaidu garuma papīra lente Tev ļauj radīt jebkāda izmēra uzlīmi, ļaujot to griezt un pielāgot Tev nepieciešamajam garumam.

Tu vari uzlabot kārtību gan mājas, gan darba vidē, pateicoties oriģinālajai versatīlā dizaina melnas drukas baltajai lentei DK-22214. Lentei ir pievienota spēcīga līme, lai nodrošinātu labāku saķeri, un Brother komanda ir stingri pārbaudījusi DK-22214 lenti, lai tās kvalitāte un uzticamība atbilstu visaugstākajiem standartiem.

Izvēloties oriģinālo Brother DK-22214 uzlīmju rulli, Tu nodrošināsi vislabāko savas ierīces darbību, iegūstot kristālskaidrus un ilgnoturīgus marķēšanas rezultātus.

Back to top