Oriģināls Brother DK-11234 apmeklētāju nozīmju uzlīmju rullis ar adhezīvu - melnas drukas balts, 60mm x 86mm

Brother DK-11234 melnas drukas balts uzlīmju rullis – 60mm x 86mm. 260 uzlīmes rullī.

€ 31,91 iesk. PVN

260 uzlīmes rullī, 60mm x 86mm

Var tikt pielīmētas tieši uz auduma un vēlāk droši noņemtas

Augstas kvalitātes oriģinālas Brother uzlīmes rullī

Produkta detaļas

DK11234_main

Skaidram noturīgam drukas rezultātam

Galvenās īpašības

  • 260 uzlīmes rullī, 60mm x 86mm
  • Var tikt pielīmētas tieši uz auduma un vēlāk droši noņemtas
  • Augstas kvalitātes oriģinālas Brother uzlīmes rullī
  • Skaidram noturīgam drukas rezultātam

Apraksts

Šīs oriģinālās Brother DK-11234 melnas drukas baltās apmeklētāju līpošās uzlīmes ir parocīgas uzņēmuma vai pasākuma viesu identifikācijai. Lietošanai biroju un viesmīlības/pasākumu vidē šīs sagrieztās apmeklētāju līpošās uzlīmes var droši lietot tieši uz apģērba, uzdrukājot tekstu, logotipus un svītrkodus.

Saistītās ierīces

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

Brother DK-11234 uzlīmes ir parocīgas visām apmeklētāja un viesu identifikācijas vajadzībām. Ar 260 uzlīmēm rullī, 60 mm x 86 mm standarta izmēra apmeklētāju nozīmju uzlīmes parasti izmanto apmeklētāju identifikācijas nosaukuma nozīmēm, izstādēs vai citos biznesa vai viesmīlības notikumos.

Tās var droši lietot tieši uz apģērba, lai palielinātu darba gaitu un uzlabotu efektivitāti, nodrošinot profesionālu rezultātu ar šīm noņemamām apmeklētāju nozīmju uzlīmēm, kas neatstāj nekādas atzīmes uz apģērba*, kad tās tiek noņemtas. Tajās var iekļaut logotipus un svītrkodus, kā arī apmeklētāju un uzņēmumu nosaukumus vai citu nepieciešamo informāciju. Izgatavota atbilstoši augstai specifikācijai, DK-11234 uzlīmju rullis ir saderīgs ar Brother QL printeriem.

Izvēloties Brother DK-11234 melnas drukas baltu apmeklētāju nozīmju uzlīmju rulli, tiks nodrošināta printera izcila darbība ilgtermiņā, kā arī skaidrs un precīzs drukas rezultāts katrā drukāšanas reizē.

*Lūdzu, ņemiet vērā: DK-11234 uzlīmes nedrīkst lietot velveta, ādas, zīda, zamša, vinila vai citiem smalkiem materiāliem.

Back to top