Oriģināls Brother BP60PA A4 tintes papīrs

Brother BP60PA A4 tintes papīrs - parasts. Iepakojumā 250 loksnes.

Iepakojums sastāv no 25 loksnēm

Augstas kvalitātes oriģināls Brother produkts

Nodrošina dokumentu vislabāko izskatu

Produkta detaļas

BP60PA_main

Galvenās funkcijas

  • Iepakojums sastāv no 25 loksnēm
  • Augstas kvalitātes oriģināls Brother produkts
  • Nodrošina dokumentu vislabāko izskatu

Apraksts

Ekspertu radīts - izcilai veiktspējai ar Brother printeri, šis oriģinālais BP60PA A4 tintes papīrs nodrošinās dokumentu kvalitatīvu izdruku - akurātam rezultātam - profesionāla iespaida radīšanai.

Saistītās ierīces

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

Ļauj savam Brother printerim darboties izcili un esi drošs par izdrukāto dokumentu kvalitatīvo izskatu, izvēloties Brother BP60PA A4 tintes papīra iepakojumu savam printerim.

Izcili piemērots visa veida dokumentu drukai - rēķiniem, vēstulēm, biļētēm, jo šis BP60PA papīrs nodrošinās labāko rezultātu, kāds iegūstams no Brother printera, nodrošinot 100% akurātu un ātru drukas rezultātu.

Tā kā šis BP60PA A4 papīrs ir oriģināls Brother produkts, varēsi būt drošs, ka tas ir rūpīgi izstrādāts un ekspertu radīts, nodrošinot lābāko iespējamo drukas rezultātu. Kāpēc riskēt un izvēlēties lētākus, neoriģinālus produktus, ja vari paļauties uz mūsu produktiem un augstāko kvalitāti katrā drukāšanas reizē?

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top