Oriģināls Brother BP60MA A4 tintes papīrs - matēts

Brother BP60MA A4 tintes papīrs - matēts - 145 gr. Iepakojumā 25 loksnes.

Iepakojums sastāv no 25 loksnēm

Augstas kvalitātes oriģināls Brother produkts

Nodrošina dokumentu vislabāko izskatu

Produkta detaļas

BP60MA_main

Galvenās funkcijas

  • Iepakojums sastāv no 25 loksnēm
  • Augstas kvalitātes oriģināls Brother produkts
  • Nodrošina dokumentu vislabāko izskatu

Apraksts

Ekspertu radīts - izcilai veiktspējai ar Brother printeri, šis oriģinālais BP60MA A4 matētais tintes papīrs nodrošinās dokumentu kvalitatīvu izdruku - akurātam rezultātam - profesionāla iespaida radīšanai.

Saistītās ierīces

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

Izvēlies šo BP60MA matēto A4 tintes papīru, kad vēlies būt drošs par izdruku vislabāko kvalitāti.

Īpaši piemērots vēstuļu, rēķinu un dažādu biļešu drukai, šis BP60MA papīrs ar matētu virsmu ir perfekti saderīgs ar Brother printeri, ļaujot neuztraukties par izplūdušu attēlu vai citām drukas nepilnībām.

Tā kā šis BP60MA papīrs ir oriģināls Brother produkts, varēsi būt drošs, ka tas ir rūpīgi izstrādāts un ekspertu radīts, nodrošinot lābāko iespējamo drukas rezultātu. Kāpēc riskēt un izvēlēties lētākus, neoriģinālus produktus, ja vari paļauties uz mūsu produktiem un augstāko kvalitāti katrā drukāšanas reizē?

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top