Oriģināla Brother LC985BK tonera kasetne, melna

Oriģināla Brother LC985BK melna tonera kasetne. 300 izdrukas.

€ 20,16 iesk. PVN

Apmēram 300 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

LC985BK_main

Galvenās īpašības

  • Apmēram 300 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Apraksts

Šī maināmā LC985BK tintes kasetne melnā krāsā ir izstrādāta, lai nodrošinātu iespaidīgus rezultātus katrā drukšanas reizē. Tā kā tā ir oriģināls Brother produkts, tā ir vienkārši uzstādāma un garantē 100% saderību ar Brother printeri.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Visas Brother kasetnes, ieskaitot šo LC985BK tintes kasetni melnā krāsā, ir stingri pārbaudītas, lai tās klientus nodrošinātu ar visuzticamāko iespējamo risinājumu.

Lai gan lētas, neoriģinālas papildināmās kasetnes ir plaši pieejamas, tās vienkārši nav tik saderīgas ar Tavu Brother printeri. Tas var radīt problēmas gan ar drukas kvalitāti, gan aparāta veiktspēju, un to risināšana var izmaksāt dārgi.

Šī oriģinālā LC985BK maināmā tonera kasetne nodrošina pareizu printera darbību, sniedzot Tev labāku izmaksu lietderību ilgtermiņā, kā arī sirdsmieru, jo zini, ka Tev ir drukas iekārta, uz kuru vari paļauties.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top