Oriģināla Brother LC421XLM tintes kasetne – fuksīna

Brother LC421XLM magenta tintes kasetne – augsts ienesīgums, viens iepakojums. Drukā 500 lappuses.

€ 17,42 iesk. PVN

LC421XLM drukā 500 lappuses saskaņā ar ISO/IEC 24711

Oriģināla Brother fuksīna lielas ietilpības tintes kasetne, kas nodrošina lielāku drukas apjomu un zemākas vienas izdrukas izmaksas

Brother oriģinālās tintes kasetnes ir stingri testētas, lai drukātu perfekti, ietaupot laiku un naudu

Produkta detaļas

LC421XLM_main

Šīs oriģinālas Brother LC421XLM tintes kasetnes izmantošana aizsargā printera garantiju

LC421XL tintes kārtridžu klāsts ir pieejams kā ekonomiskāks komplekts, kas samazina vienas izdrukas izmaksas - LC421XLVAL

Galvenās iezīmes

  • LC421XLM drukā 500 lappuses saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Oriģināla Brother fuksīna lielas ietilpības tintes kasetne, kas nodrošina lielāku drukas apjomu un zemākas vienas izdrukas izmaksas
  • Brother oriģinālās tintes kasetnes ir stingri testētas, lai drukātu perfekti, ietaupot laiku un naudu
  • Šīs oriģinālas Brother LC421XLM tintes kasetnes izmantošana aizsargā printera garantiju
  • LC421XL tintes kārtridžu klāsts ir pieejams kā ekonomiskāks komplekts, kas samazina vienas izdrukas izmaksas - LC421XLVAL

Apraksts

Meklē kārtridžu, kas piedāvā vieglu veiktspēju katru reizi, kad jūs izdrukāt? Brother fuksīna LC421XLM tintes kasetne, ar pret krāsu izbalēšanas īpašībām garantē vienmērīgu, uzticamu un augstākās kvalitātes izdrukas no pirmās līdz pēdējam izdrukai. Mūsu lieliski sabalansētas tintes nodrošina, ka jūsu printeris turpina darboties pēc iespējas labāk. 

Brother apsvērt ietekmi uz vidi katrā posmā tintes kasetnes dzīves cikla, samazinot atkritumu poligonos. Visi mūsu aparatūras un tintes kasetnes ir būvētas, lai būtu tik maz ietekme uz vidi, cik vien iespējams. 
 
Īsts Brother LC421XLM augstas ražas tintes kasetne - vērts to katru reizi.

Saderīga ar DCP-J1050DW.

Vairāk par produktu

 

Citas pieejamās krāsas

LC421XLBK Melna
LC421XLC Ciāna
LC421XLY Dzeltena

Ietaupiet, iegādājoties komplektu

Izdevīgāk kā iegādāties pa vienai augstas ražības kasetnei


LC421XLVAL CMYK iepakojums

Katra kasetne nodrošina 500 izdrukas, atbilstoši ISO/IEC 24711

Uzticamība un kvalitāte

Iespaidīgas krāsas tiek veidotas, izmantojot Brother Colour Rich tehnoloģiju 'Innobella', kas fotoattēliem piešķir augstu krāsu dinamikas līmeni. Brother Innobella Ink satur rūpīgi izvēlētas ķīmiskas vielas, lai novērstu drukas galvas aizsērēšanu vienmērīgākai darbībai. Tas nodrošina Brother printera uzticamību un ilgtspējīgu darbību.

Garantēta darbība

Brother tintes kasetnes ir veidotas kā vienota drukas sistēma, paturot prātā Brother drukas ierīces - lai nodrošinātu augstāku kvalitātes pakāpi. Oriģinālas Brother tintes kasetnes ir labākais veids, kā aizsargāt savu Brother tintes printeri un nodrošināt optimālu veiktspēju, kas garantē netraucētu printera darbību, ļaujot ietaupīt ilgtermiņā

Pārbaudīta veiktspēja

Brother Innobella Ink & Paper tehnoloģija nodrošina noturību pret izbalēšanu no gaismas un ozona, tādējādi nodrošinot, ka ilgstoša iedarbība ar laiku neradīs izdruku izbalēšanu. Iegūstiet patiesi profesionālu rezultātu ar Brother oriģinālajām tintes kasetnēm.

Atbalsts 'at your side'

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek nodrošināta printera garantija. Brother apņemās nodrošināt izcilu pārdošanas un klientu atbalstu - gan pirms, gan pēc produktu iegādes.

 

Pārbaudiet izejmateriālu autentiskumu

Brother oriģinālo tintes kasetņu iepakojumā ir iekļauta hologrāfiskā drošības uzlīme. Pārliecinieties, vai iepakojums un drošības uzlīme nav bojāti un vai hologrammas drošības konstrukcija ir īsta. Unikālo 7 rakstzīmju kodu varat pārbaudīt šeit: www.brother.com/id

Apkārtējā vide un otrreizējā pārstrāde

Visas mūsu tintes kasetnes ir veidotas, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu apkārtējo vidi. Brother piedāvā videi draudzīgu veidu, kā klientiem atbrīvoties no saviem Brother uzņēmuma produktiem to dzīves cikla beigās. 

 

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top