Oriģināla Brother LC3233BK tintes kasetne - melna

Oriģināla Brother LC3233BK augsta ražīguma melnas krāsas tintes kasetne - viena. Līdz 3000 izdrukām.

€ 28,31 iesk. PVN

Melnas krāsas

3000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Produkta detaļas

LC3233BK_main

'Vienkāršas kasetnes' tehnoloģija - veidota caurspīdīga - tintes tilpuma caurredzamībai

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Galvenās īpašības

  • Melnas krāsas
  • 3000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • 'Vienkāršas kasetnes' tehnoloģija - veidota caurspīdīga - tintes tilpuma caurredzamībai
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

LC3233BK ir augsta ražīguma melnas tintes kasetne - 3000 izdrukām. Tintes kasetne ir oriģināls Brother ekspertu radīts produkts - augstākās kvalitātes drukas rezultātam.

Vairāk par šo produktu...

Citas tintes kasetnes

Kad pienācis laiks nomainīt tinti printerim, Paļaujies uz Brother LC3233BK melnas krāsas tintes kasetni, lai nodrošinātu printera izcilu darbību un vienmēr skaidri salasāmas izdrukas.

Kaut arī lētāku, neoriģinālu izejmateriālu iegāde varētu likties vilinoša, būtu jāatceras, ka letākas tintes kasetnes ne tikai var negatīvi ietekmēt printera darbību, bet arī garantijas termiņu, kā arī kopumā nodarīt zaudējumus printerim ilgtermiņā.

Oriģināla LC3233BK melnas tintes kasetne ļaus ierīcei darboties bez sarežģījumiem - zemākām izmaksām ilgtermiņā un izcilam drukas rezultātam katrā drukāšanas reizē. 

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top