Oriģināla Brother LC221BK tintes kasetne - melna

Brother LC221BK melna tintes kasetne – viena iepakojumā. 260 izdrukām.

€ 17,16 iesk. PVN

260 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģināla Brother tintes kasetne

Ļauj samazināt atkritumus, ietaupīt papīru laiku un naudu

Produkta detaļas

LC221BK_main

Galvenās īpašības

  • 260 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother tintes kasetne
  • Ļauj samazināt atkritumus, ietaupīt papīru laiku un naudu

Apraksts

Īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu kvalitatīvu visu dokumentu drukāšanu. Varat paļauties uz LC221BK kasetni profesionālam drukas rezultātam katrā drukāšanas reizē. Ar skaidrām izdrukām no pirmās līdz pēdējai lappusei, šī dzeltenā tintes kasetne ir ideāli piemērota lietošanai mājās vai birojā.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Esi drošs, ka Brother printeris turpina nodrošnāt izcilu drukas rezultātu, kāds tiek sagaidīts, izvēloties LC221BK tintes kasetni.

Lai gan citur tiešsaistē ir pieejamas lētākas nomaiņas alternatīvas, tikai īsta LC221BK tintes kasetne garantē, ka printeris turpinās darboties tik ātri un efektīvi, cik nepieciešams.

Atcerieties, ka Brother kasetņu lietošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt, lai printeris turpinātu darboties vislabākajā veidā un lai visi esošie garantijas nosacījumi paliktu spēkā. Tāpēc izvēlieties Brother melnas krāsas LC221BK tintes kasetni izcilai vērtībai ilgtermiņā.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top