Oriģinālu Brother tintes kasetņu iepakojums - LC426VAL

Brother melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas tintes kasetņu iepakojums - LC426VAL. Katras krāsas kasetne nodrošina 1500 uzdrukas, melnā kasetne - 3000 izdrukas.

€ 90,57 iesk. PVN

Melnas krāsas tintes kasetne nodrošina 3000 izdrukas un krāsu tintes kasetnes - 1500 izdrukas

Augstas kvalitātes oriģinālu Brother tintes kasetņu iepakojums - LC426VAL

Izdevīgāk par atsevišķu kasetņu iegādi, samazinot vienas izdrukas izmaksas

Produkta detaļas

LC426VAL_main

Oriģinālās Brother tintes kasetnes tiek stingri pārbaudītas, lai drukātu perfekti katru reizi, ietaupot laiku un naudu

Oriģinālo Brother LC426 tintes kasetņu izmantošana aizsargā printera garantiju

Viedais kasetņu dizains nodrošina atlikušās tintes redzamību

Galvenās iezīmes

  • Melnas krāsas tintes kasetne nodrošina 3000 izdrukas un krāsu tintes kasetnes - 1500 izdrukas
  • Augstas kvalitātes oriģinālu Brother tintes kasetņu iepakojums - LC426VAL
  • Izdevīgāk par atsevišķu kasetņu iegādi, samazinot vienas izdrukas izmaksas
  • Oriģinālās Brother tintes kasetnes tiek stingri pārbaudītas, lai drukātu perfekti katru reizi, ietaupot laiku un naudu
  • Oriģinālo Brother LC426 tintes kasetņu izmantošana aizsargā printera garantiju
  • Viedais kasetņu dizains nodrošina atlikušās tintes redzamību

Apraksts

Meklē kasetni, kas piedāvā vieglu veiktspēju katrā drukāšanas reizē? Brother LC426VAL iepakojums (melnas, ciāna, dzeltenas un fuksīna krāsas tintes kasetnes) ar izturību pret krāsu izbalēšanu garantē vienmērīgas, uzticamas un augstākās kvalitātes izdrukas no pirmās līdz pēdējai izdrukai. Mūsu lieliski sabalansētās tintes nodrošina printera netraucētu darbību. 

Brother apsver ietekmi uz vidi katrā tintes kasetnes dzīves cikla posmā, ļaujot samazināt atkritumu daudzumu poligonos. Visas mūsu iekārtas un tintes kasetnes ir izstrādātas, lai atstātu pēc iespējas mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi. 
 
Oriģinālu Brother tintes kasetņu iepakojums - LC426VAL - izcila kvalitāte katrā drukāšanas reizē.

Apraksts

 
Multipack convenience

Kasetņu dubultpaku un komplektu sniegtā ērtība

Mazāk iepakojuma un izdevīgāk nekā iegādāties atsevišķus iepakojumus, kuros ir tikai viena kasetne.

Uzticamība un kvalitāte

Iespaidīgas krāsas tiek veidotas, izmantojot Brother Colour Rich tehnoloģiju 'Innobella', kas fotoattēliem piešķir augstu krāsu dinamikas līmeni. Brother Innobella Ink satur rūpīgi izvēlētas ķīmiskas vielas, lai novērstu drukas galvas aizsērēšanu vienmērīgākai darbībai. Tas nodrošina Brother printera uzticamību un ilgtspējīgu darbību.

Pārbaudīta veiktspēja

Brother Innobella Ink & Paper tehnoloģija nodrošina noturību pret izbalēšanu no gaismas un ozona, tādējādi nodrošinot, ka ilgstoša iedarbība ar laiku neradīs izdruku izbalēšanu. Iegūstiet patiesi profesionālu rezultātu ar Brother oriģinālajām tintes kasetnēm.

Atbalsts 'at your side'

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek nodrošināta printera garantija. Brother apņemās nodrošināt izcilu pārdošanas un klientu atbalstu - gan pirms, gan pēc produktu iegādes.

 

Apkārtējā vide un otrreizējā pārstrāde

Visas mūsu tintes kasetnes ir veidotas, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu apkārtējo vidi. Brother piedāvā videi draudzīgu veidu, kā klientiem atbrīvoties no saviem Brother uzņēmuma produktiem to dzīves cikla beigās. 

 

Garantēta darbība

Brother tintes kasetnes ir veidotas kā vienota drukas sistēma, paturot prātā Brother drukas ierīces - lai nodrošinātu augstāku kvalitātes pakāpi. Oriģinālas Brother tintes kasetnes ir labākais veids, kā aizsargāt savu Brother tintes printeri un nodrošināt optimālu veiktspēju, kas garantē netraucētu printera darbību, ļaujot ietaupīt ilgtermiņā

Authenticity

Pārbaudiet izejmateriālu autentiskumu

Brother oriģinālo tintes kasetņu iepakojumā ir iekļauta hologrāfiskā drošības uzlīme. Pārliecinieties, vai iepakojums un drošības uzlīme nav bojāti un vai hologrammas drošības konstrukcija ir īsta. Unikālo 7 rakstzīmju kodu varat pārbaudīt šeit: www.brother.com/id

Back to top