Oriģināla Brother LC1000VALBP augsta ražīguma tintes kasetne - iepakojums

Brother LC1000VALBP melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas tintes kasetņu iepakojums. Katra krāsa - 400 izdrukām; melnas krāsas tinte - 500 izdrukām.

€ 57,88 iesk. PVN

Melnas tintes kasetne 500 izdrukām un katras krāsas kasetne 400 izdrukām - saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC1000VALBP_main

Galvenās funkcijas

  • Melnas tintes kasetne 500 izdrukām un katras krāsas kasetne 400 izdrukām - saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Iegādājies šo vērtīgo LC1000VALBP kasetņu iepakojumu un ietaupi ar Brother oriģinālajām kasetnēm. Komplektā augsta ražīguma LC1000BK, LC1000C, LC1000M un LC1000Y tintes kasetnes, nodrošinot ierīci ar pietiekamu tintes uzpildi labākajiem drukas rezultātiem.

Vairāk par šo produktu...

Visas Brother tintes kasetnes - ieskaitot arī šī iepakojuma LC1000VALBP - ir stingri testētas, lai nodrošinātu lietotāju ar vislabāko iespējamo drukas rezultātu.

Šis iepakojums sastāv no četrām augsta ražīguma tintes kasetnēm, kas kalpos ilgāk par standarta kasetnēm, bet nodrošinās to pašu - kvalitatīvo rezultātu.

Lai arī neoriģinālās uzpildes kasetnes ir plaši pieejamas, tās nav piemērotas Brother ierīcēm. Un var radīt neatgriezeniskus bojājumums ierīces darbībā, nemaz nerunājot par nekvalitatīvu drukas rezultātu, šo problēmu novēršana, savukārt, var beigās izmaksāt krietni vairāk.

Oriģinālās LC1000 augsta ražīguma tintes kasetnes - melnā, fuksīna, ciāna un dzeltenā krāsā nodrošinās izcilu printera darbību, sniedzot labāko reuzltātu ilgtermiņā un ļaujot neuztraukties par ierīces darbību un iespējamiem traucējumiem.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top