1. Sākums Brother
  2. Printeri
  3. Labākais printeris biznesam

Laiks padomāt par biznesu. 

 

Ievērojama mūsu dzīves daļa tiek pavadīta darbā, turklāt arī laiks, ko pavadām ceļā uz darbu vai risinot ar IT saistītus jautājumus, bieži vien ir lielāks nekā gribētos.

 

Brother biznesa klāsta ierīces piedāvā uzticamu drukas risinājumu, kas ļaus ietaupīt laiku un pievērsties svarīgām lietām.

Kā tiek pavadīts tavs laiks darbā? 

Vidējais laiks, ko pavadām ceļā uz darbu ir aptuveni 25 minūtes, kas ir 9 dienas gadā.

The SaneBox Gang, SaneBox blogs 2016, E-pasta pārslodze: izpēte un statistika

Tā kā aptuveni 1/3 no darba gada aizņem vispārējie administratīvie uzdevumi, divas trešdaļas darba ņēmēju uzskata, ka atkārtotu uzdevumu izpildes tehnoloģiju ieviešana ir svarīga, lai uzņēmums saglabātu konkurētspēju.

Business Wire, 2017. gada jūnijs, Saskaņā ar neatkarīgu pētījumu, biroja darbinieki zaudē trešdaļu sava daba laika administratīvu jautājumu risināšanai

Darbs ar e-pastu aizņem līdz pat 80 darba dienām gadā - vidēji tie ir četri mēneši iespējamo darba stundu! Tomēr tikai 38% no e-pasta vēstulēm ir svarīgas un patiešām būtiskas.

The SaneBox Gang, SaneBox blogs 2016, E-pasta pārslodze: izpēte un statistika

Vai jūsu digitālā dokumentācija atspoguļo, cik kārtīgs ir jūsu rakstāmgalds? Vidēji darbinieks un IT profesionālis pavada 4,5 stundas nedēļā meklējot dokumentus, kurus viņi ir noglabājuši digitālajā vidē.

Diamond Inc, 2017. gada jūlijs, Produktivitāte, pazaudēts laiks un MI vara padarīt meklēšanu vienkāršāku

Mūsu darba diena bieži vien tiek iztraucēta dēļ kolēģu iejaukšanās, sanāksmēm un kafijas pauzēm. Arī sociālie mediji samazina produktivitāti darbā, jo 7% no darba laika tiek pavadīti ar draugiem un ģimenes locekļiem tiešsaistē.

RescueTime: blogs, Produktivitāte 2017: Ko mēs uzzinājām, analizējot 225 milj. stundu darba laika

Vidēji darba diena ir no 8:00 rītā līdz 18:00 vakarā, no pirmdienas līdz piektdienai, vairumam uzņēmumu kopumā tās ir 12.5 stundas nedēļā produktīva darba. Viens no produktīvākiem darba dienas laikiem ir no plkst. 10 - 12:00. Tomēr par produktīvāko laiku nedēļā tiek atzīta trešdienas pēcpusdiena - plkst. 15:00.

RescueTime: blogs, Produktivitāte 2017: Ko mēs uzzinājām, analizējot 225 milj. stundu darba laika

Kā Brother printeris spēs ietaupīt laiku

Labāka darbplūsma

 Pilnīga printera integrēšana uzņēmumā ļauj samazināt darbinieku apmācību un kļūdu iespējamību. Darbplūsmas soļus var optimizēt, lai uzlabotu produktivitāti, samazinātu kļūdu rašanos un padarītu ierīces lietošanu kopumā vienkāršu.

Pielāgojamība prasībām

Samaziniet papīra uzpildes reižu skaitu vai pielāgojiet printeri ar papildus aksesuāriem - papīra padeves tvertnēm, kā arī izmantojiet iespēju strādāt ar lielas ietilpības kasetnēm.

Uzlabota drošība

Tā var būt gan ierobežota lietotāju piekļuve kādām konkrētām funkcijām, vai vienkārši darbs atbilstoši industrijas prasībām un noteikumiem. Brother biznesa klases printerus ir iespējams viegli pielāgot savām prasībām.

Biznesa klases printeru klāsts

MFC-L6900DW business mono laser printer

Biznesa klases A4 mono lāzerdrukas printeri

Ātri un efektīvi, veidoti lielapjoma drukas darbiem. Profesionāla mono lāzerdruka un iespējas uzlabot darbplūsmu.

A4 mono lāzerdrukas ierīces
MFC-L9570CDW business colour laser multifunction printer

Biznesa klases A4 krāsu lāzerdrukas printeri

Veidoti lielapjoma drukas darbu prasībām, kur nepieciešama krāsu drukas un skenēšanas funkcijas ar uzlabotām darbplūsmas iespējām.

Profesionāli A4 krāsu printeri
X-series-business-inkjet

Biznesa klases A3 tintes printeri

Īpaši piemēroti uzņēmumiem, kur nepieciešamas gan A3, gan A4 krāsu drukas iespējas.

Biznesa klases tintes printeri