1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Pārtikas & viesmīlības nozares risinājumi
  4. Pārtikas sagatavošanas marķēšanas risinājumi
  5. Ēdienkaršu pārvaldības marķēšanas risinājumi
A female member is checking the printed food labels from a Brother labelling machine that have been added to prepacked sandwiches in a food deli or bakery shop store environment. They labels contain a barcode, title, image, price and use by date.

Drukā pārtikas uzlīmes, izmantojot informāciju no esošās ēdienkaršu pārvaldības sistēmas

Mūsu marķēšanas risinājumi palīdz pārvērst ēdienkaršu pārvaldības sistēmas datus par skaidrām, viegli lasāmām pārtikas uzlīmēm. Nodrošinot jums un klientiem informāciju par visu, sākot no atsevišķām sastāvdaļām un beidzot ar informāciju par alergēniem un uzturvērtību.

Mūsu pārtikas un viesmīlības komanda saprot, kā tehnoloģija var uzlabot pārtikas sagatavošanas sistēmu efektivitāti. Tāpēc mēs sadarbojamies ar nozares vadošajiem ēdienkaršu pārvaldības risinājumu sniedzējiem, lai radītu pārtikas produktu marķēšanas risinājumus.

Vēlies uzzināt vairāk?

Close up a Brother label printer printing out a food day label for a pack of croissants in the back office of a food deli, bakery or cafe

Izmanto datus no savas ēdienkaršu pārvaldības sistēmas

Savieno savu ēdienkaršu pārvaldības sistēmu ar mūsu pārtikas produktu marķēšanas risinājumu, ļaujot uzlabot virtuves efektivitāti un precizitāti. Mūsu pārtikas uzlīmju printeri var tikt vienmērīgi integrēti esošajā ēdienkaršu pārvaldības sistēmā, lai darbu varētu veikt ātri un efektīvi.

Pateicoties Wi-Fi un Bluetooth savienojumu iespējām, kā arī plašajam piederumu klāstam, ierīces ir viegli izmantojamas ar viedtālruni vai planšetdatoru.

Worker labelling packaged croissants and muffins in a kitchen

Marķēšanas risinājumi pārtikas fasēšanai

Vienkārša viegli salasāmu, augstas izšķirtspējas sastāvdaļu un alergēnu uzlīmju ar cenām, svītrkodiem, kā arī fasētas pārtikas derīguma termiņu uzlīmju izveide.

Uzzināt vairāk
Cheese label

Marķēšanas risinājumi krājumu rotācijai

Samazini atkritumus un ietaupi laiku, aizstājot ar roku rakstītas uzlīmes ar Brother krājumu rotācijas marķējuma risinājumiem.

Uzzināt vairāk