1. Sākums Brother
 2. Biznesa risinājumi
 3. Pārtikas & viesmīlības nozares risinājumi
 4. Pārtikas sagatavošanas marķēšanas risinājumi
 5. Marķēšanas risinājumi fasētai pārtikai
Woman in a cafe labelling a sandwich

Fasētas pārtikas uzlīmes sniedz klientiem pieeju būtiskai informācijai

Mēs saprotam fasēto pārtikas produktu marķēšanas prasības. Skaidra un precīza marķēšana fasētiem pārtikas produktiem palīdz klientiem izdarīt vienkāršāku izvēli.

Mūsu marķēšanas risinājumi fasētiem pārtikas produktiem dod iespēju izveidot ļoti salasāmas, augstas izšķirtspējas sastāvdaļu un alergēnu uzlīmes ar cenām, svītrkodiem un izmantošanas datumiem. Ņemot vērā, mainīgās pārtikas marķēšanas prasības, mūsu vienkārši izmantojamie risinājumi palīdzēs pievienot informāciju, kas nepieciešama, lai uzņēmums darbotos atbilstoši prasībām.

Mūsu uzlīmju , kas paredzēti fasētai pārtikai:

 • Ir vienkārši izmantojami
 • Ļauj ietaupīt laiku
 • Drukā skaidras, augstas kvalitātes pārtikas uzlīmes

Vēlies uzzināt vairāk?

Person holding sandwich in clear plastic bag with brown label with ingredients

Viegli un vienkārši izmantojami

Mūsu uzlīmju printeri fasētu pārtikas produktu marķēšanai, kurus var izmantot atsevišķi vai integrēt ar esošajām sistēmām, ir veidoti atbilstoši jūsu prasībām. Tie ir viegli tīrāmi, kas padara tos par piemērotiem lietošanai virtuvēs un māju vidē, lai drukātu:

 • Svītrkodus
 • Alergēnus
 • Informāciju par uzturvērtību
 • Izmantošanas datumiem/derīguma termiņiem
 • Uzglabāšanas insturkcijas

Food products are clearly labelled using black and white labels that state what allergens are present in this menu management food labelling solution for cafes, delis, kitchens and retail stores

Marķēšanas risinājumi ēdienkāršu pārvaldībai

Mūsu pārtikas produktu marķēšanas risinājumi, kas iekļauti ēdienkaršu pārvaldības sistēmā, ļauj izveidot detalizētu sastāvdaļu, alergēnu un uzturvielu informācijas pārtikas uzlīmes.

Uzzināt vairāk
Cheese label

Marķēšanas risinājumi krājumu rotācijai

Samazini atkritumus un ietaupi laiku, aizstājot ar roku rakstītas uzlīmes ar Brother krājumu rotācijas marķējuma risinājumiem.

Uzzināt vairāk