1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Vide un ilgtspēja
  4. Ilgtspēja un korporatīvā sociālā atbildība

Mūsu apņemšanās īstenot ANO ilgtspējīgas attīstības mērķus 

Kas ir ilgtspējīgas attīstības mērķi (IAM)

Visas 193 Apvienoto Nāciju Organizācijas dalībvalstis 2015. gadā pieņēma 17 ilgtspējīgas attīstības mērķus, kuru nolūks bija padarīt pasauli „pārticīgāku, iekļaujošāku, ilgtspējīgāku un noturīgāku”. Šie mērķi ir vērsti uz vairākām jomām, sākot no nabadzības mazināšanas līdz aprites ekonomikas veicināšanai.

Brother koncentrējas uz 9 no šiem mērķiem, kas ir visbūtiskākie mūsu biznesam, nodrošinot, ka mēs veicinām ilgtspējīgāku sabiedrību.

Noskatieties video, lai uzzinātu, kā Brother sasniegs šos IAM.

Vēlies pārstrādāt Brother izstrādājums? 

A globe with a recycling icon in the middle and a city landscape round it on a green background

Brother un aprites ekonomika

Izmantojot Brother produktus, jūs varat palīdzēt aizsargāt mūsu planētu. Tas ir tāpēc, ka pie Brother, mēs strādājam, lai sekmētu aprites ekonomiku - mēs veicam apkopes, remontējam un visbeidzot pārstrādājam mūsu produktus, nevis tikai aizstājam tos. Caur aprites ekonomiku, Brother cenšas radīt izturīgākus un ilgdzīvojošus produktus, kas var palīdzēt jūsu ilgtspējas ceļojumā. No toneru pārstrādes līdz iekārtu remontam - mēs smagi strādājam, lai samazinātu mūsu ietekmi uz vidi. 

 

Uzzināt vairāk par aprites ekonomiku

A beach with a green forest in the distance with clouds above

Brother vides blogi

Ja jums ir nepieciešami ieteikumu par to, kā kļūt ilgtspējīgākiem vai arī vēlaties uzzināt par to, ko mēs darām, dodies uz Brother vides blogu mūsu tīmekļa vietnē.

Apmeklēt vides blogu vietni
Green transparent globe on green grass

Globālā korporatīvā sociālā atbildība

Tāpat kā Eiropā, mēs cenšamies nodrošināt, ka Brother ir ilgtspējīgs arī visā pasaulē, tajā skaitā arī mūsu piegādes ķēdē. Lai to sasniegtu, Brother ir apņēmies sekot ANO Globālā pakta principiem, un mūs ir neatkarīgi novērtējis EcoVadis.

Uzzināt vairāk par globālo KSA