A woman reading recycling instructions on a green paper behind a blue, Brother toner cartridge box

Kā pārstrādāt izlietotās tintes vai tonera kasetnes

Kad printera kasetnē beidzas tinte vai toneris, daudzi cilvēki to vienkārši izmet, neapzinoties, ka printeru kasetnes var pārstrādāt, lai atkārtoti izmantotu derīgās daļas.

Kāpēc nevajadzētu izmest izlietotās kasetnes?

Katru gadu miljoniem tintes un tonera kasetņu tiek izmesti, nevis pārstrādāti. Patiesībā katru gadu pasaulē atkritumu poligonos tiek apglabāti vairāk nekā 350 miljoni printeru kasetņu, no kurām katra satur plastmasu, kuras sadalīšanās var aizņemt līdz pat 1 000 gadu. Visas šīs izmestās kasetnes aizpilda atkritumu izgāztuves, papildinot vidi ar piesārņojošām vielām un toksīniem.

Ko darīt ar izlietotām kasetnēm?

Tagad printeru ražotāji ļauj nosūtīt izlietotās tintes un tonera kasetnes otrreizējai pārstrādei. Tā vietā, lai izmestu tās atkritumu tvertnē un veicinātu krīzi atkritumu poligonos, jums vajadzētu būt iespējai iepakot tukšās kasetnes un nosūtīt tās atpakaļ savam ražotājam, kas tās pārstrādās jūsu vietā.

Gandrīz visas jūsu oriģinālās tintes un tonera kasetnes, faktiski līdz pat 97%, var pārstrādāt, tāpēc nav iemesla tās nepārstrādāt. Tas ne tikai ievērojami samazina atkritumu daudzumu, bet arī samazina jaunu tintes un tonera kasetņu ražošanas izmaksas - gan finansiālās, gan vides aizsardzības. Tas nozīmē, ka tintes un tonera kasetņu izmaksas var nepalielināties ilgtermiņā.

Kas notiek ar kasetnēm, kad tās tiek pārstrādātas?

Kad runa ir par jūsu ietekmes uz vidi samazināšanu, izmantojot otrreizējo pārstrādi, Brother ir jums līdzās. Mēs ļoti nopietni uztveram rūpes par vidi, tāpēc esam šeit, lai palīdzētu jums vienkāršot tintes un tonera kasetņu pārstrādi.

Nosūtot kasetnes atpakaļ mums, pilnīgi nekas nenonāk izgāztuvēs, un mēs rūpējamies, lai jūsu izlietotās kasetnes tiktu atkārtoti izmantotas un pārstrādātas ar pēc iespējas mazāku ietekmi uz planētu.

Vairāk par mūsu tirgū vadošajiem procesiem varat uzzināt šeit.

Kā atgriezt Brother izlietotās oriģinālās kasetnes?

Kad esat gatavs nodot pārstrādei izlietotās Brother oriģinālās tintes un tonera kasetnes, viss, kas jums jādara, ir pāris vienkāršas darbības.

1. Dodieties uz Brother lokālo tīmekļa vietni un atrodiet tintes un tonera kasetņu pārstrādes lapu.

2. Izvēlieties savu produktu un sekojiet norādēm.

Dažādās valstīs mēs piedāvājam dažādas izejmateriālu atgriešanas shēmas, tādēļ pārliecinieties, ka iepazīstieties ar saturu, kas ievietos Brother valsts lapā, kurā atrodaties.

Nodot Brother oriģinālās kasetnes otrreizējai pārstrādei ir tiešām vienkārši. Tāpēc, ja vēlaties dot savu ieguldījumu vides aizsardzībā, atliek tikai iesaistīties!

Brother bezmaksas kasetņu pārstrādes programma

Vairāk Īsas instrukcijas un pamācības par dažādām tēmām

Iesakām izlasīt

Back to top