1. Sākums Brother
  2. Atbalsts
  3. Īsas instrukcijas un pamācības
  4. Dažādas tēmas
  5. Brother padomi, kā izvairīties no viltotu kasetņu iegādes
A row of brother original ink cartridges in a brother printer

Kā izvairīties no viltotu kasetņu iegādnes

Viltotās kasetnes ir ļoti rūpīgi izstrādātas, tāpēc no pirmā acu uzmetiena tās ir ļoti grūti atpazīt, un patērētāji tās var nepamanīt. Šeit ir sniegti daži padomi, kā izvairīties no viltotu kasetņu iegādes.

Pērciet no tieši ražotāja vai to pilnvarotajiem izplatītājiem

Vienkāršākais un efektīvākais veids, kā izvairīties no viltotu printeru kasetņu iegādes, ir iegādāties tās tieši no ražotāja vai to autorizētiem izplatītājiem. Iegādājoties printeru kasetnes no Brother vai mūsu mazumtirdzniecības partneriem, jūs varat būt 100% pārliecināts, ka pērkat autentiskas, augstas kvalitātes kasetnes, kas jūs nepievils. 

Izvairieties no neautorizētiem tiešsaistes tirgotājiem un sociālo tīklu kontiem

Lai gan, izmantojot tiešsaistes tirdzniecības vietas vai sociālo tīklu pārdošanas lapas, var būt viegli ietaupīt vairāk, ir grūti pārbaudīt iegādātā produkta autentiskumu, ja izmantojat neautorizētas tirdzniecības vietas un pārdevējus. Turklāt, ja esat iegādājies produktu, var būt ļoti grūti to atgriezt un saņemt atpakaļ naudu, ja atklājat problēmas. Pārliecinieties, ka visi tiešsaistes tirdzniecības vietnes ir autorizēti pārdevēji, pirms iegādājaties no tiem drukas kasetnes.

Pārliecinieties par savu izejmateriālu autentiskumu 

Viltotas printeru kasetnes var izskatīties ļoti līdzīgas autentiskām kasetnēm, un bez pienācīgas pārbaudes tās var viegli sajaukt.

Mēs, Brother, vēlamies, lai jums būtu pēc iespējas vienkāršāk noteikt, vai jūsu printera kasetnes ir oriģināls produkts. Mēs izmantojam hologrammu uz mūsu printeru kasetnēm, lai apliecinātu autentiskumu, un nesen esam atjauninājuši šo hologrammu, lai viltotu kasetņu ražotājiem būtu grūtāk atdarināt mūsu kasetnes. Viltotajos produktos bieži var būt arī pareizrakstības kļūdas un iepakojuma kvalitātes problēmas. 

Ja neesat pārliecināts, vai jūsu iegādātais izejmateriāls ir oriģināls, varat arī oficiāli pārbaudīt to, izmantojot septiņciparu drošības kodu, kas ir uzdrukāts uz produkta hologrammas drošības etiķetes, un nekavējoties pārliecināties par kasetnes autentiskumu. Lai ātri un vienkārši pārbaudītu savu izejmateriālu, varat doties uz mūsu autentifikācijas lapu mūsu vietnē: go.brother/id. 
 

Vairāk Īsas instrukcijas un pamācības par dažādām tēmām

Iesakām izlasīt

Back to top