1. Sākums Brother
  2. Atbalsts
  3. Īsas instrukcijas un pamācības
  4. Printeri
  5. Kā drukāt A3 izmēra dokumentu uz A4 papīra loksnes
A hand picking up a bright indigo, green, and white printout off the top of a white Brother printer

Kā drukāt A3 izmēra dokumentu uz A4 papīra loksnes

Dokumentu oriģinālā izmēra samazināšana, lai varētu tos izdrukāt uz mazāka izmēra loksnes, bieži ir samērā sarežģīta. Ko darīt, ja jums ir A3 formāta dokuments, ko nepieciešams izdrukāt uz A4 loksnes?

Dokumentu mērogošana, lai tos izdrukātu pareizi izvēlētajā izmērā, vienmēr ir bijusi nedaudz sarežģīta. Lai to izdarītu, esam atkārtoti drukājuši vienu un to pašu dokumentu, līdz sasniedzam vēlamo rezultātu, kas nozīmē laika, papīra un tintes resursu izšķērdēšanu.

Tā kā dokumentu izdrukāšana atbilstoši citai izmēra specifikācijai ir bijusi ne viena vien biroja darbinieka bēda un palēninājusi daudzus drukas darbus, mēs jautājam: vai ir vienkāršs veids, kā mērogot A3 dokumentus, lai tos varētu izdrukāt uz A4 papīra loksnes?

Vai ir iespējams izdrukāt A3 dokumentu uz A4 papīra loksnes?

Labā ziņa ir tāda, ka tagad ir iespējams viegli drukāt A3 izmēra dokumentu uz A4 papīra loksnes. Daudzi no jaunākajiem profesionālajiem printeriem vairumā gadījumu automātiski samazina un mērogo jūsu dokumentus. Ja agrāk jums, iespējams, vajadzēja manuāli mainīt dokumenta lielumu Word, PowerPoint vai līdzīgā programmā, kas var izrādīties sarežģīti, tagad jūs varat mainīt dokumentu mērogu drukāšanas laikā.

Mūsdienīgi printeri lielākoties spēj automātiski mainīt izdrukāto dokumentu mērogu atbilstoši jūsu prasībām. Gadījumos, kad to nav iespējams izdarīt automātiski, joprojām ir iespējas ērti drukāt A3 formāta dokumentus uz A4 formāta papīra loksnes.

Kā izdrukāt A3 izmēra dokumentu uz A4 papīra loksnes?

Pirms dokumentu nosūtīšanas drukāšanai izvēlnē vienkārši izvēlieties papīra formātu, uz kura vēlaties drukāt. Ja samazināt dokumenta izmēru no A3 uz A4, pirms noklikšķiniet uz pogas "drukāt" (“print”), atzīmējiet izvēles lodziņu "Samazināt lielizmēra lapas" (“Shrink oversized pages”), jo tieši tas uzdod printerim samazināt saturu līdz izvēlētajam papīra izmēram neatkarīgi no tā, cik liels ir oriģinālais fails.

Tikpat vienkārša ir arī skenēšana un drukāšana. Attiecībā uz fiziskiem A3 formāta dokumentiem, kurus nepieciešams izdrukāt uz A4 formāta, ar profesionālo Brother printeri jums būs pieejamas samazināšanas iespējas. Ja izmantojat printeri ar A3 skeneri vai automātisko dokumentu padevēju (“ADF”), jums būs iespēja samazināt dokumentu mērogu līdz A4 formātam.

Vienkārši ievietojiet A3 formāta dokumentu printerī un atlasiet, cik kopiju vēlaties izdrukāt. Pirms dokumenta kopēšanas un drukāšanas izmantojiet printera skārienjutīgo ekrānu, lai izvēlētos "opcijas" (“options”) un pēc tam "palielināt/samazināt" (“enlarge/reduce”). Izvēlieties "samazināt" (“reduce”), un jūs varēsiet izvēlēties samazinājuma koeficientu, kādu vēlaties izmantot drukas darbam. Šajā gadījumā jūs skenēsiet no A3 formāta, lai izdrukātu uz A4 formāta papīra.

Tas ir tik vienkārši. Ja jums ir A3 formāta dokuments, kuru nepieciešams reproducēt mazākā izmērā, vienkārši skenējiet vai kopējiet to ar Brother daudzfunkciju printeri.

Vai A4 dokumentu var izdrukāt uz A3 papīra loksnes?

Ir vairāki iemesli, kādēļ A3 formāta dokumentus var būt nepieciešams mērogot, lai tos izdrukātu A4 uz A4 papīra loksnes. Tāpat var būt nepieciešams palielināt dokumenta mērogu. Par laimi, jaunākā drukas programmatūra ļauj mērogot dokumentus gan uz augšu, gan uz leju, veicot tieši tos pašus soļus, kurus mēs aprakstījām iepriekš, neatkarīgi no tā, kurā virzienā jums nepieciešams mērogot dokumentu.

Automātiska dokumentu mērogošana ir tikai viens no veidiem, kā mūsu jaunākais profesionālo printeru klāsts palīdz atvieglot dzīvi. Mēs esam jums līdzās!

Vairāk Īsas instrukcijas un pamācības par printeriem

Iesakām izlasīt

Back to top