Brother iLink&Label lietotne

Izmantojiet savu Apple iPhone vai iPad, lai lejupielādētu Fluke Networks LinkWare Live projektos saglabātos kabeļu ID uzlīmes un bezvadu režīmā pārsūtītu tās uz uzlīmju printeri. Pēc tam vienkārši atlasi nepieciešamās, lai ātri izdrukātu kabeļu ID uzlīmes. Nav nepieciešams izmantot klēpjdatoru vai vadu tīkla savienojumu.

Saderīgi uzlīmju printeri:
PT-E550WVP,  PT-E550WSP, PT-E550WNIVP, PT-E560BTVP & PT-E560BTSP.

Network technician using Brother iLink&Label app on his smartphone

Ietaupi laiku, samazini kļūdas

Saistot ar datiem, kas jau saglabāti Linkware Live, varat ietaupīt laiku, manuāli ievadot tos pašus kabeļa ID izmantojot printera tastatūru. Turklāt, kļūdaini ievadītie identifikatori ir pagātne - nodrošinot precizitāti visos marķēšanas uzdevumos.

Kāpēc ne lejupielādēt jau tagad, lai uzzinātu šīs bezmaksas marķēšanas lietotnes priekšrocības?
PT-E550W label printer with network cable ID's being selected for printing

Lejupielādē kabeļu ID dažu sekunžu laikā

Kad lietotne ir ieinstalēta un Fluke Networks Linkware tiešsaistes lietotājvārds un parole ievadīti, kabeļa ID izvēle un pārsūtīšana uz Brother uzlīmju printeri aizņem tikai dažas sekundes:

  • Atlasiet projektu ar nepieciešamajiem kabeļu ID un izvēlieties Lejupielādēt, lai tos pārsūtītu uz lietotni.
  • Pēc tam atlasiet nepieciešamo ID sarakstu un izvēlieties Nosūtīt, lai bezvadu režīmā pārsūtītu uz uzlīmju printeri.
  • Tas ir arī viss! Tagad PT-E560BTVP, PT-E560BTSP, PT-E550WVP, PT-E550WSP vai PT-E550WNIVP atmiņā ir saglabāts jaunākais kabeļa ID.

Brother TZe-SL251 black on white self-laminating identification labels applied to CAT5e and CAT6A network and patch cables

Drukā savas kabeļu identifikācijas uzlīmes

Tā kā kabeļu ID tiek saglabāti printera atmiņā, viss, kas jums nepieciešams, ir tikai uzlīmju printeris.

Vienkārši nospiediet uzlīmju printera funkcijas taustiņu "kabeļa aptīšana" un konfigurējiet iestatījumus izmantotā kabeļa tipam. To ir nepieciešams izdarīt tikai vienu reizi.

Lai izdrukātu uzlīmes, nospiediet uzlīmju printera datu bāzes taustiņu, lai parādītu kabeļu ID uzlīmes. Pēc tam izvēlieties drukāt visas uzlīmes vai atlasiet nepieciešamās.

Uzlīmes tiek drukātas vienā garā sloksnē. Uzlabotais griezējs uztur uzlīmju druku secībā, padarot to pareizu uzklāšanu vienkāršāku.

Brother TZe pašlaminējošās uzlīmes ir izstrādātas tieši kabeļu identifikācijai, un tās ir ieteicamas tieši šim pielietojumam.

Mobile device ready to transmit new cable ID's to Brother PT-E550W label printer

Uzturot kabeļu ID uzlīmes atjauninātas

Kad tīkla infrastruktūras projekts tiek atjaunināts, pievienojot jaunus kabeļa ID vai mainot esošos, vienkārši izmantojiet lietotni Brother iLink & Label, lai no jauna izveidotu savienojumu un lejupielādētu jaunākos kabeļa ID no sava Linkware Live projekta uz Brother PT-E560BT, PT-E560BTSP, PT-E550WVP, PT-E550WSP vai PT-E550WNIVP uzlīmju printeri. Pēc tam izdrukājiet pēc vajadzības.