P-touch CUBE Plus PT-P710BTH uzlādējams uzlīmju printris ar Bluetooth

Uzlīmju un lenšu printeris (līdz 24mm platu) ar bezmaksas P-touch Design&Print aplikāciju un Bluetooth savienojumu. Iestrādāts uzlādējams akumulators.

€ 110,22 iesk. PVN

Stilīgu uzlīmju un skaistu lenšu druka - līdz 24mm platu

Izmantošanai mājās, dārzā un garāžā

Veido savienojumu ar bezmaksas Design&Print aplikāciju, izmantojot Bluetooth savā viedtālrunī/planšetdatorā

Produkta detaļas

P-touch CUBE Plus white version PT-P710BTH - front shot

Iestrādāta litija jonu akumulatora uzlāde no datora vai jebkura USB lādētāja

Uzlīmju noformēšana un druka no Windows vai Mac datora, izmantojot USB

Elegants dizains

Galvenās īpašības

  • Stilīgu uzlīmju un skaistu lenšu druka - līdz 24mm platu
  • Izmantošanai mājās, dārzā un garāžā
  • Veido savienojumu ar bezmaksas Design&Print aplikāciju, izmantojot Bluetooth savā viedtālrunī/planšetdatorā
  • Iestrādāta litija jonu akumulatora uzlāde no datora vai jebkura USB lādētāja
  • Uzlīmju noformēšana un druka no Windows vai Mac datora, izmantojot USB
  • Elegants dizains

Apraksts

Šis portatīvais Bluetooth uzlīmju printeris ļauj noformēt un izdrukāt stilīgas lentes un izturīgas uzlīmes. Tas darbojas tieši no Android vai Apple viedtālruņa, izmantojot bezmaksas P-touch Design&Print aplikāciju.

Izvēlies savu iecienītāko fontu, ieraksti tekstu un pēc tam pievieno kādu no pieejamajiem simtiem emoji ikonu. Pievieno ap teksu skaistu rāmi vai pat savu pielāgoto klipkopu, izmantojot attēlus, kas saglabāti internetā vai uzņemti ar tālruņa kameru.

Vai arī, lai iegūtu papildu noformējuma iespējas, izveido savienojumu ar Windows vai Mac datoru, izmantojot komplektācijā iekļauto USB kabeli, un uzlīmēm pievieno attēlus vai uzņēmuma logotipus, svītrkodus, ietvarus un īpašus simbolus.

Iebūvētais litija jonu uzlādējamais akumulators ar USB uzlādēšanas iespēju nozīmē, ka printeris ir gatavs drukāt uzlīmi, kur un kad vien nepieciešams.

Saderība ar

  • Design-and-Print2

Izejmateriāli & papildpiederumi

Filtrēt pēc

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Atbalsts & lejupielādes

sieviete sēdēja pie galda pie klēpjdatora

Draiveri un lejupielādes

Lejupielādējiet un instalējiet jaunākos draiverus un programmatūru saviem Brother produktiem

Apskatīt lejupielādes
cilvēks sēdēja uz dīvāna, strādājot pie planšetdatora

Instrukcijas un rokasgrāmatas

Lejupielādējiet jaunākās instrukcijas un lietotāja rokasgrāmatas saviem Brother produktiem

Apskatīt instrukcijas

Vairāk par šo produktu...

Mother and daughter creating and printing labels on the P-touch CUBE Plus printer and app

Kompakts mājas uzlīmju un lenšu printeris tev un tavai ģimenei

Kad cilvēki pirmo reizi atklāj Brother P-touch uzlīmju printerus, viņi brīnās, kā viņiem līdz šim ir izdevies iztikt bez tā. Veidojiet organizāciju mājās jaunā līmenī, izmantojot marķēšanas iespējas. Pārsteidz draugus un ģimeni ar personalizētām dāvanām. Ja bērna pusdienu kastītei vai paštaisītajam ievārījumam ir nepieciešama uzlīme, P-touch Cube Plus pierādīs sevi atkal un atkal.

Woman holding smartphone to select the P-touch CUBE Plus label printer from the list of Bluetooth devices

Bluetooth savienojums

P-touch CUBE Plus ir personīgais uzlīmju printeris. Tieša savienojuma izveide ar viedtālruni, izvēlētos uzlīmju printeri savā Bluetooth savienojuma ierīču sarakstā. Lejupielādē aplikāciju un sāc drukāt. Tik āri un vienkārši!

 
P-touch Design&Print app on smartphone being used to create a label

Bezmaksas Design&Print aplikācija Apple un Android ierīcēm

Kāpēc apgūt jaunu ierīci, kad jau tiek lietots viedtālrunis? Veido uzlīmju un lenšu dizainu mūsu bezmaksas P-touch Design&Print aplikācijā. Izvēlies kādu no daudzajām iepriekš izveidotajām uzlīmju veidnēm vai izveido savu, izvēlies savu iecienītāko fontu. Pievieno emoji ikonas un klipkopu attēlus. Ietver tekstu rāmī. Uzlīmju druka tagad ir ērta un vienkārša.
Grandparents watching a video of their family after scanning a QR code printed on a Brother P-touch label

Dalies ar mīlestību, dalies ar prieku.

Dalies ar saviem ģimenes īpašajiem mirkļiem, lai cik tālu tie arī nebūtu. Drukā personisku QR koda uzlīmi, lai pielīmētu to pie saņēmēju kartītēm un dāvanām. Kad viņi noskenēs QR kodu savā telefonā, tas maģiski parādīs īpašo ģimenes video vai fotoattēlus, raisot viņu sejās smaidus un prieku.

Charging the P-touch CUBE Plus label printer using the USB port and USB cable

Uzlādējams no USB. Vienmēr gatavs drukāt

Lielākā daļa uzlīmju printeru patērē daudz jaudas, un ir nepieciešama bieža akumulatora nomaiņa. Līdz ar izdevumiem ir arī ietekme uz apkārtējo vidi. P-touch Cube Plus ir savādāks.  Tam ir jaudīga litija jonu akumulatora uzlāde no datora vai maiņstrāvas uz USB spraudņa adapteri.
Woman using a Mac to print to her P-touch CUBE Plus label printer

Vairāk dizianu iespējas no Windows vai Mac datora

Ja vēlies, P-touch Cube Plus uzlīmju printeris var izveidot savienojumu ar datoru, izmantojot USB. Izmantojot bezmaksas P-touch editor uzlīmju noformējuma programmatūru, uzlīmē var iekļaut daudz objektu, tieši kur nepieciešams. Var pievienot svītrkodus, logotipus, attēlus, ietvarus un daudzus citus objektus. Aplikācija vai dators: izvēle ir jūsu.
Kitchen plastic food containers labelled with a Brother P-touch label

Personalizēta druka iekštelpās un ārpus tām

Vai virtuvē ir vajadzīgas uzlīmes pārtikas traukiem? Lentes dāvanu iesaiņošanai uz ēdamistabas galda? Vai organizējot darbarīku novietnes vai siltumnīcu? P-touch Cube Plus ir pietiekami neliels, lai to varētu nēsāt apkārt mājai vai dārzam un drukāt, kur vien nepieciešams.

 
Woman using the Design&Print app to design a label while in a coffee shop relaxing

Veido uzlīmju dizainu jebkurā sev ērtā brīdī

Viedtālrunis vienmēr ir līdzi. Tāpēc noformē uzlīmju dizainu, baudot relaksējošu kafiju. Atgriežoties mājās, izveido savienojumu ar uzlīmju printeri, atlasi uzlīmi un izdrukā.
Satin ribbon with gold writing on navy blue ribbon printed on a Brother P-touch CUBE Plus label printer

Ļauj vaļu savam radošumam ar plašu lenšu kasešu klāstu

Ir pieejamas vairāk nekā 100 dažādas uzlīmju un auduma lentes. Izvēlies no stilīgām, krāsainām uzlīmju un auduma lentēm, kas ir pieejamas līdz 24mm platumā. Uzlīmes pasteļtoņos un ar rakstainiem foniem vai mirdzošu zelta un sudraba spīdumu. Pārsteidz ar greznām tumši sarkanām un tumšzilām lentēm vai praktiskām gludināmām uzlīmēm skolas apģērbam - lenšu kasetes ir pieejams dažādam pielietojumam!

Idejas pielietojumam

Mājai organizēšanai

Ne vienmēr ir viegli izsekot visam, kas notiek mājās, it īpaši mūsdienu aizņemtajā dzīves ritmā. Brother P-touch CUBE veic vieglu darbu, organizējot tavu dzīvi, atstājot laiku svarīgākām lietām. No pārtikas marķējuma līdz uzglabāšanas kastēm, svarīgiem dokumentiem līdz skolas formastērpiem, neatkarīgi no tā, kur uzlīmi ir nepieciešams izveidot, P-touch CUBE ļaus to veikt bez sarežģījumiem.

Skolas formu identificēšanai

No gludināmām auduma lentēm līdz izturīgām, laminētām lentēm - ar Brother P-touch CUBE var viegli nomarķēt un izsekot skolas formas tērpiem un aprīkojumam. Laminētas lentes var izturēt trauku mazgājamās mašīnas karstumu, bet auduma lentes – mazgāšanu veļas mašīnā.

Dāvanām un rokdarbiem

Veido elegantas un profesionāla izskata pielāgotas lentes un uzlīmes plašā stilu un krāsu klāstā. Radi prieku sev un apkārtējiem, veidojot mūsdienīgas, stilīgas lentes un uzlīmes. No personalizētiem kāzu rotājumiem un dāvanu iesaiņojumiem līdz pat pielāgotiem mākslas darbiem un rokdarbiem, šī ierīce nodrošinās jautrību un ērtu pielietojumu, ļaujot radošumam izpausties.

Uzlīmes dārza darbiem

Izturīgas, laminētas, ar krāsu kodētas uzlīmes ir ideāli piemērotas visām dārza darbu marķēšanas vajadzībām. Izmantojot bezmaksas Design&Print aplikāciju, izveido uzlīmes pielietojumam jebkurā vietā mājās, pēc vajadzības. Brother TZe uzlīmes tiek testētas dažādos apkārtējās vides apstākļos, tas nozīmē, ka tās būs noturīgas pat visaugstākās temperatūrās, ūdenī, kā arī noturīgas pret izbalēšanu.

Ēdienu uzglabāšanas traukiem

Vai nu ērtai identificēšanai, vai arī, lai dāvanām pievienotu personalizētus novēlējumus, ar P-touch CUBE var vienkārši izveidot uzlīmes, lai piešķirtu nosaukumus ievārījuma burciņām vai ēdienu uzglabāšanas traukiem. Izmantojot dažādās pieejamās krāsas, uzlīmes var tikt izveidotas dažādu krāsu toņos - ļaujot katram traukam piešķirt savas krāsas uzlīmi.

Back to top