1. Sākums Brother
  2. Atbalsts
  3. Visas mobilās lietotnes
  4. P-touch Editor 6
man editing a label on p-touch editor 6 software in the office

Brother P-touch klāsta uzlabotā uzlīmju dizaina un drukas programmatūra

Standarta komplektācijā, jūs varat radīt pielāgotas uzlīmes ar logo, foto un svītrkodiem, izmantojot Brother jaudīgo, viegli lietojamo uzlīmju dizaina programmatūru - vienkārši pievienojiet savu Brother uzlīmju printeri datoram, izmantojot USB vai Bluetooth.

P-Touch Editor 6.0 aptver visas mājas, biroja un mazumtirdzniecības marķēšanas vajadzības ar specializētām veidnēm, kas paredzētas aktīvu pārvaldībai, failu un mapju organizācijai, POS un daudz kam citam.

Programmatūra ir saderīga ar Brother PT-D410, PT-D450VP, PT-D460BTVP, PT-D600VP, PT-D610BTVP, PT-P700, PT-P750W, PT-P710BT (PT-P710BT un PT-P710BTH), PT-P910BTPT-E560BTSP un PT-E560BTVP iekārtām.

Create labels using information from tables, containing numbers, text and barcodes.

Tabulas

Izveidojiet tabulas, neizejot no redaktora. Katrā šūnā var ievietot tekstu, skaitļus, svītrkodus u. c. Šī funkcija atvieglo lauka "Pārskatījis" ("Reviewed by") izveidi iekšējiem dokumentiem un citiem izplatītiem materiāliem.

Create labels containing information from a database using p-touch editor

Datubāzes

Izveidojiet uzlīmes, kas atspoguļo Excel un citu datubāzu programmu saturu, izmantojot datubāzes funkciju, lai izdrukātu nepārtrauktus datu kopumus.

customising labels using the library of symbols and frames available in p-touch editor 6.0 label design and printing software

Visaptveroša dizaina bibliotēka

Visas iepriekš izstrādātās veidnes, kas iekļautas P-Touch Editor 6.0, ir pilnībā pielāgojamas. Jūs varat izvēlēties no vairāk kā 1200 simboliem, 30+ fontiem un 160+ rāmjiem, lai atrastu jums piemērotāko.

coffee bag with branded label using template from p-touch editor 6.0 label printing software.

Pievienojiet sava zīmola logo uzlīmes dizainam

Pielāgojiet uzlīmes, lai tās iekļautu jūsu uzņēmuma logo. Mazumtirdzniecības veikaliem ir svarīgi nodrošināt, ka viss tiek konsekventi marķēts un atbilst zīmolam. 

person scanning an asset tracking qr code label created using p-touch editor 6.0 label design and printing software

Radiet QR kodus bez piepūles

P-Touch Editor 6.0 piedāvā vienkāršu svītrkodu un 2D kodu uzlīmju izveidi, vienkārši izvēloties koda veidu un ievadot numuru / alfabētu. Ideāli piemērots aktīvu uzskaitei uzņēmumā.

Vēlieties uzzināt vairāk par P-Touch klāstu?

Jauns dizains. Uzlabotas funkcijas.

Pateicoties uzlabotām funkcijām, lielāku funkcionalitāti un lietotāja saskarnes atsvaidzināšanai, P-Touch Editor 6.0 uzlīmju dizaina programmatūra nodrošina patiesi savienotu risinājumu pielāgotu uzlīmju izveidei un drukai. 

Jaunās funkcijas ietver:

  • Palielinātu fontu, simbolu un rāmju skaitu, lai viegli pielāgotu uzlīmes
  • Jaunas veidnes, kas īpaši pielāgotas gan mājas, gan biznesa vajadzībām 
  • Papildu skaitļu, laika un datuma, svītrkodu funkcionalitāti 
  • Lietotāja saskarnes uzlabojumus

Create and print labels using multiple languages in p-touch editor 6 label design software

Jebkurā vietā, jebkurā valodā 

Tā kā tiek izmanots Unicode standarts teksta apstrādē, rakstzīmes no vairākām valodām var iekļaut vienā uzlīmē, kas nozīmē, jūs varat izveidot uzlīmes, kas būs saprotamas jebkurai auditorijai.

Kopā vairāk nekā vienā veidā

Šis ir pilnībā integrēts risinājums - jūs varat viegli atrast uzlīmes, ko esat izveidojis senāk, kā arī strādāt ar uzlīmēm, izmantojot Brother uzlīmju rediģēšanas lietotnes savā viedtālrunī.