Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Sākums Brother
  2. Uzlīmju, etiķešu un kvīšu printeri
  3. Vadu un kabeļu identifikācijai

6 galvenie iemesli marķēšanai

Identifikācijai

Iespēja nomarķēt vadus un kabeļus ar skaidrām uzlīmēm ir viena no priekšrocībām darbā ar tīklu infrastruktūrām - vienkāršai instalācijai un datu centru netraucētai darbībai. Izmanto Brother P-touch uzlīmju printerus izturīgu uzlīmju veidošanai jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Defektu noteikšanai

Abu galu nomarķēšana vara un šķiedru kabeļiem lieliski palīdzēs savienojumu problēmu diagnosticēšanai un to novēršanai, tiklīdz tās tiek atklātas. Identifikācijas uzlīmes, kas piestirptinātas tīkla aparatūrai ļaus pareizi noteikt defektus, to ātrai labošanai vai nomaiņai.

Uzturēšanas darbiem

Pateicoties tīklu vadu un kabeļu, kā arī aparatūras nomarķēšanai, to uzturēšanas darbi un pārbaudes ir ātri un vienkārši veicami darbi.

Produktivitātei

Skaidri nomarķēti kabeļi un tīkla aprīkojums ļauj ātri un efektīvi veikt nepieciešamās darbības visā aparatūrā.

Sertifikācija un atbilstība prasībām

Nodrošini pareizu kabeļu vai tīkla pieslēgvietu testēšanu, kad tiek izmantoti tīkla sertifikācijas rīki, piemēram, Fluke Networks 'Versiv' atbilstības testētāji. Skaidri nomarķēti kabeļi parāda, ka testēšana notikusi pareizi, palīdzot ātrāk un vienkāršāk veikt tīkla instalācijas un testēšanas darbus.

Vienkārša instalācija

Izvairies no kļūdām tīkla sistēmu instalāciju laikā, ko izlabošana vēlāk var dārgi izmaksāt un aizņemt daudz laika. Iespēja ātri un akurāti nomarķēt kabeļus un citu aparatūru ar identifikācijas uzlīmēm paātrinās instalācijas darbu procesu, ietaupot laiku un samazinot izmaksas.

Uzlīmju printeri tīklu instalācijām

Marķē ātrāk. Marķē gudrāk. Aplikācijas racionalizētai kabeļu un aparatūras identifikācijai

iLinkLabel-app

Brother iLink&Label aplikācija

Veido savienojumu ar Fluke Networks Linkware Live projektiem, iestati un lejupielādē nepieciešamo kabeļa identifikācijas uzlīmi un izprintē ar PT-E550W uzlīmju printeri. Brother iLink&Label aplikācija ļaus ietaupīt laiku, izvairīties no kļūdām, ievadot tekstu, kā arī nodrošinās vadu un kabeļu precīzu nomarķēšanu katrā printera pielietošanas reizē.

Uzzināt vairāk

 

Cable-label-tool-app

Brother Mobile Cable Label Tool aplikācija

Veido uzlīmes kontaktligzdām, kabeļiem un tīkla aprīkojumam tieši no sava viedtālruņa, kā arī izdrukā uzlīmes ar PT-E550W vai PT-P750TDI uzlīmju printeriem, izmantojot bezvadu tīkla savienojumu. Bezmaksas aplikācijā ir pieejamas visbiežāk izmantoto uzlīmju veidnes - ātrākai un vienkāršākai marķēšanas darbu veikšanai.

Uzzināt vairāk

Izturīgas uzlīmes P-touch uzlīmju printeriem

Brother P-touch labels - Tested to the Extreme

Brother izstrādāja savu izturīgo uzlīmju drukas tehnoloģiju jau 1988. gadā. Kopš tā laika iemantojot neskaitāmu klientu uzticību marķēšanas darbu risinājumiem. Ņemot vērā, ka uzlīmes teksts ir pārklāts ar caurspīdīgu plastmasas slāni, varēsi būt drošs, ka izveidotās uzlīmes izturēs laika pārbaudi, lai arī kur tās būtu pielīmētas.

Mūsu uzlīmju kasetes ir izstrādātas, izmantojot īpaši izturīgus adhezīvus un materiālus specifiskam pielietojumam, piemēram, vadu un kabeļu marķēšanai un raupjām virsmām.

Uzzini vairāk par laminēto uzlīmju izturību, lejupielādējot uzlīmju tehniskās informācijas bukletu (angļu valodā), vai apskati uzlīmju lentu klāstu, kas izstrādātas specifiskam pielietojumam.

 

Lejupielādēt bukletu (PDF, 2.6MB)    Apskatīt uzlīmju lentu klāstu speciālistiem

Atšķirībā no parastām uzlīmēm, mūsu laminēto uzlīmju tehnoloģija nodrošina uzlīmes teksta aizsardzību ar vairākiem polietelēna slāņiem. Rezultātā tiek radīta izturīga uzlīme, kas saglabājas pat visskarbākos apkārtējās vides apstākļos.

Turklāt, esam droši par uzlīmju izturību, jo tās ir tikušas testētas pat ekstrēmos apstākļos un rezultāti parādīja, ka Brother P-touch laminētās uzlīmes pārspēj konkurentu piedāvātās nelaminētās uzlīmes, jo tās neatlīmējas un izveido stingru saķeri ar virsmu. Varēsi būt drošs par ilgnoturīgām, profesionālas kvalitātes uzlīmēm.

Nodilumizturības testa rezultāti

Brother uzlīmju lentas laminēšanas tehnoloģija nodrošina P-touch laminēto uzlīmju izturību stingru noberzumu rezultātā.

Brother P-touch laminētās uzlīmes, kā arī nelaminētas konkurentu uzlīmes tika apstrādātas ar 1kg smagu slīpmašīnu. Pēc 50 apstrādes reizēm Brother P-touch laminēto uzlīmju simboli bija pilnībā neskarti un laminētā uzlīmju virsma bija tikai mazliet saskrāpēta. Konkurentu nelaminētās uzlīmes kvalitāte bija stipri sabojāta.

Temperatūras testa rezultāti


Ja ir nepieciešams uzlīmes izmantot sala apsktākļos vai pavisam augstās temperatūras, tās ir veidotas, lai būtu ilgnoturīgas. Turklāt, Brother P-touch laminēto uzlīmju testa rezultāti parādījā, ka tās spēj izturēt temperatūras no -80°C līdz +150°C.

Mūsu laminētās uzlīmes tika pielīmētas pie nerūsējoša tērauda plāksnēm istabas temperatūrā, tad temperatūra uz noteiktu laiku tika paaugstināta un pazemināta. Pēc 72 stundām -80°C grādu temperatūrā netika novērotas nekādas īpašas izmaiņas to krāsu vai līmējošās daļas vietās. Pēc 2 stundām +150°C grādu temperatūrā, neskatoties uz vieglu krāsas izplūšanu, uzlīmju lentas teksts palika neskarts.

Izbalēšanas testa rezultāts

Lai arī kur tiktu izmantotas P-touch laminētās uzlīmes, tās tika radītas rezultātam, kas saglabāsies gadiem un būs tāds pats, kā dienā, kad tās tika pielīmētas.

Dažas Brother P-touch laminētās uzlīmes, dažādās krāsās tika pielīmētas pie nerūsējoša tērauda virsmas un izliktas imitētā UV starojuma ietekmē uz 12 mēnešiem. Tika novērotas izmaiņas uzlīmju lentas pamatkrāsā (testa atbilstība JIS K7350-2/ISO 4892-2). Drukātais teksts uz visām uzlīmēm netika skarts. Tomēr, sarkanas, dzeltenas un fluorescējošo krāsu uzlīmes parādīja dažas izbalēšanas pazīmes to pamatkrāsā. Pārējām Brother uzlīmēm netika novērotas nekādas izmaiņas vai tika novērotas pavisam mazas izbalēšanas pazīmes.

Ķīmisko vielu testa rezultāti

Ķīmisko vielu tests tika veikts, izmantojot Brother laminētās un konkurentu nelaminētās uzlīmes.

Testi tika veikti divos posmos:
  1. posms - ķīmisko vielu iegremdēšanas tests
  2. posms - ķīmisko vielu noberzumu tests

Sākumā uzlīmju lentas tika piestiprinātas pie stikla virsmas un iegremdētās dažādu ķīmisko vielu sastāvā uz divām stundām. Netika novērotas nekādas izmaiņas drukas kvalitātē un uzlīmes vēl joprojām bija piestiprinātas pie stikla virsmas.
Kaut arī dažas uzlīmes izmirka noteiktu ķimikāliju sastāvā, kas uzrādīja nelielas laminētās plēves virsmas atdalīšanās pazīmes, kādu ķīmisko vielu berzēšanas rezultātā nekādas izmaiņas netiek novērotas. Tāpec pat, ja ķīmiskā viela ir izlijusi uz Brother P-touch laminētājām uzlīmēm, to ātra notīrīšana būtu pietiekama, lai izvairītos no jebkāda veida bojājumiem.

Nākamajā testā Brother P-touch laminētās uzlīmes tika pielīmētas pie dažām stikla virsmām. 500 gramus smaga, ar ķimikālijām piesūcināta drāna tika 20 reizes likta virsū katrai uzlīmei. Brother P–touch laminēto uzlīmju drukas kvalitāte netika skarta, ašķirībā no konkurentu nelaminētām uzlīmēm.

Ūdensizturības tests

Brother laminētās uzlīmes ir pilnībā ūdensizturīgas, kas attiecas arī uz to pilnīgu iegremdēšanu ūdenī uz ilgu laiku.

Tests tika veikts divos posmos:
1. posms - Iegremdēšana ūdenī
2. posms - ūdens abrazīvā nodiluma tests

Sākumā lentas tika pielīmētas pie stikla virsmas un iemērktas ūdeni uz divām stundām. Netika novērotas nekādas izmaiņas to drukas kvalitātē un uzlīmes bija palikušas pielīmētas pie stikla.

Otrajam testam, Brother P-touch laminētā uzlīmju lenta tika pielīmēta dažām stikla virsmām. 500 gramus smaga, ar ūdeni piesūcināta drāna tika likta virsū katrai uzlīmei 20 reizes. Brother P-touch laminēto uzlīmju drukas kvalitāte netika skarta.