Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').
Mūsu drošās drukas iespējas ļauj nosūtīt uz printeri konkrētus dokumentus, bet aizkavē to izdruku līdz tiek ievadīts drošības PIN kods. Vienkārši iestati PIN kodu draiverī, drukājot dokumentu, tad atbloķē to, izmantojot kontrolpaneli, kad jūties doršs, ka neviens cits neredzēs dokumentus. Papildus, mūsu PrintSmart Secure Pro programmatūra drukās tikai tad, kad tiek izmantots savs PIN kods vai NFC karte, kas ļaus izdrukāt dokumentus.


Ja izmanto drošās drukas funkciju printera draiverī, tad parasti, pēc drukas darbu nosūtīšanas uz printeri, tie paliek ierīcē līdz tā tiek izslēgta, kas pieļauj konfidenciālas informācijas noplūšanas iespējas. Ar dzēšanas laika funkciju var likt printerim izdzēst nepieciešamos dokumentus pēc iestatīta, noteikta laika - stundām līdz pat dienām.

Pastāv vairākas iespējas, kā to izdarīt. Viena iespēja, kā kontrolēt, kas var drukāt, sūtīt faksu, skenēt un kopēt un kas nevar, ir izmantojot drošās bloķēšanas funkciju (secure function lock). Lietotājiem būs atļauta pieeja tikai ar PIN vai NFC piekļuves kartēm. Ar dažām Brother ierīcēm pastāv arī iespēja izmantot Active Directory vai LDAP funkcijas autentifikācijai. Papildus var izmantot Brother PrintSmart Secure Pro programmatūru, lai kontrolētu, kā cilvēki drukā un skenē.


Nē, augšupielādējot dokumentus FTP tie ne tikai ir atvērti pārtveršanai, bet arī iekšējāis tīkls var tikt apdraudēts, atverot pieeju. Ja ir nepieciešams, pastāv iespēja šifrēt dokumentus auzgšupielādes brīdī ar sūtīšanu uz SFTP (Secure File Transfer Protocol).
Kad dokuments ir izdrukāts ne vienmēr var uzzināt, kas to nosūtīja. Ar Brother ID funkciju var noskaidrot drukas darbu detaļas - lietotāja vārdu, datumu, laiku vai pat pielāgoto ziņojumu, kas pārādās lapas augšpusē vai apakšā. Ja ir nepieciešamība uzzināt vēl konkrētākas detaļas, Brother PrintSmart Secure Pro programmatūra spēj kontrolēt, kas tika drukāts, kad tika drukāts un pat to, cik tas izmaksāja.