1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Risinājumi vidēji lieliem uzņēmumiem

Risinājumi vidēji lieliem uzņēmumiem

Sazinies ar mums, lai uzzinātu, kā mūsu risinājumi spēj palīdzēt uzņēmumam

Uzzini, kā spējam palīdzēt uzņēmumam darboties efektīvāk

Jā, ar PrintSmart Secure Pro Mail2Print funkciju. Izmantojot Brother drošības tehnoloģiju, dokumentus var nosūtīt uz printeri pielikumu veidā un ar drošu PIN kodu nosūtīt atpakaļ. Printeris sāks darbu, kad tiks ievadīts PIN kods.
Vislabākais veids, kā izveidot piekļuvi, autentifikāciju un pārvaldīt lietošanu ir izmantojot drošu PIN vai ID karšu lasītāju. Radīti integrācijai ar mūsu PrintSmart Secure Pro programmatūru un mūsu drošās bloķēšanas funkciju, lietotājiem var tikt izsniegta īpaša karte vai arī pastāv iespēja pievienot NFC čipu jau esošajās durvju ieejas kartēs.
Nē, Brother universālais draiveris ļauj vienlaicīgi parūpēties par visām ierīcēm ar vienu vienkāršu instalāciju. Papildus, var tikt izmantots Microsoft® Installer (MSI), lai automatizētu visu procesu izveidojot failu, kas ļauj pārsūtīt uz datoru visu Brother programmatūru, kas nepieciešama lietotājam.
Pastāv vairākas iespējas, kā to izdarīt. Viena iespēja, kā kontrolēt, kas var drukāt, sūtīt faksu, skenēt un kopēt un kas nevar, ir izmantojot drošās bloķēšanas funkciju (secure function lock). Lietotājiem būs atļauta pieeja tikai ar PIN vai NFC piekļuves kartēm. Ar dažām Brother ierīcēm pastāv arī iespēja izmantot Active Directory vai LDAP funkcijas autentifikācijai. Papildus var izmantot Brother PrintSmart Secure Pro programmatūru, lai kontrolētu, kā cilvēki drukā un skenē.
Nē, ar Brother PrintSmart Secure Pro pull printing funkciju lietotājam nav obligāti jāizmanto tikai viena specifiska ierīce - pastāv iespēja izdrukāt no izdevīgākās atrašanās vietas. Katrs drukas darbs tiek turēts drošībā tīklā, kamēr netiek izmantots PIN vai NFC ID karte, kas ļauj izdrukāt jebkurā vietā.
View all Brother Printers

Brother at your side

Saprotot un apzinoties visas prasības, mēs esam izstrādājuši plašu, ekspertu radītu risinājumu klāstu. Sniedzot iespēju izvēlēties labāko darbības veidu savam uzņēmumam. Brother piedāvā:
 
  • Nozares standartu
  • Plašu risinājumu klāstu  
  • Godalgotas tehnoloģijas