1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Risinājumi veselības aprūpes nozarei
day lewis Pharmacy logo

Gadījuma izpēte

Mēs modernizējām Day Lewis Pharmacy drukas tehnoloģijas 120 vietās rekordīsā laikā, nodrošinot apmācības, atbalstu un iespēju darboties atbilstoši  EPS2 standartam.

View all Brother Printers

Brother at your side

Samazini izmaksas, uzlabo pacientu aprūpes līmeni un esi pārliecināts par visiem, ar drošību saistītajiem jautājumiem ar Brother drukas un skenēšanas risinājumiem, kas ir ekspertu radīti un paredzēti tieši veselības aprūpes nozarei.

Ļauj mums palīdzēt ar risinājumu...

Jā, ar PrintSmart Secure Pro Mail2Print funkciju. Izmantojot Brother drošības tehnoloģiju, dokumentus var nosūtīt uz printeri pielikumu veidā un ar drošu PIN kodu nosūtīt atpakaļ. Printeris sāks darbu, kad tiks ievadīts PIN kods.

 

Jā. Secure Function Lock bloķēšanas funkcija ļauj kontrolēt, kam ir atļauts drukāt, sūtīt faksu un kopēt un kam nav atļauts, izmantojot unikālo PIN numuru vai NFC piekļuves kartes.

Parasti drukas darbi, kas tiek nosūtīti drukāšanai paliek ierīces atmiņa uz nenoteiktu laiku, kas pakļauj riskam konfidenciālus dokumentus. Ar laika dzēšanas funkciju ir iespēja uzstādīt drukas darbu dzēšanu pēc noteikta laika, kas ir no dažām stundām līdz pat dienām.