1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Brother jaunumi
  4. 2020
  5. Musti Group Nordic Oy un Brother Nordic A/S noslēguši sadarbības līgumu

Musti Group Nordic Oy un Brother Nordic A/S noslēguši sadarbības līgumu

 

Ziemeļvalstu reģiona lielākā mājdzīvnieku produktu ķēde uzsāk jaunu sadarbūbu ar Brother  lielas akcijas ietvaros lai attīstītu drukas un dokumentu pārvaldības procesus ķēdes veikalos

Musti Group Nordic Oy un Brother Nordic A/S ir noslēguši sadarbības līgumu, lai Brother sniegtu risinājumu automatizētai izdruku pārvaldībai, atskaitēm un dokumentu pārvaldības optimizēšanai visiem Musti Group veikaliem Ziemeļvalstu reģionā.

 

“Mūsu veikalos joprojām plaši tiek izmantotas izdrukas, un kopā ar Brother vēlējāmies attīstīt mūsu līdzšinējo pieeju darbam. Runājot par cenām, kampaņām un produktu informāciju, mūsu apgrozījumu būtiski ietekmē pareizais vizuālais izkārtojums. Mēs izvēlējāmies Brother kā partneri, pateicoties viņu nozares zināšanām, apkalpošanas kultūrai un uz risinājumiem orientētai pieejai darbam. Pateicoties savai plašajai pieredzei, Brother ir pieņēmis izaicinājumu un devis mūsu Ziemeļvalstu organizācijai īpašu pakalpojumu,” skaidro “Musti Group” vadītājs Pasi Orovuo.

 

Musti Group ir vadošais Ziemeļvalstu mīluļu aprūpes speciālists. Ķēde izveidota 1988. gadā Somijā ar nosaukumu Musti ja Mirri. 2012. gadā tā paplašinājās uz Zviedriju un 2017. gadā atvēra pirmo veikalu Norvēģijā ar nosaukumu Musti. Ķēde tagad sastāv no gandrīz 280 fiziskiem veikaliem un plašām tiešsaistes mazumtirdzniecības aktivitātēm, kas atbalsta veikalu tīklu. Musti Group ietilpst Zviedrijas investīciju portfelī EQT.

 

“Mūsu sadarbība ar Musti Group vēl vairāk nostiprina mūsu pozīcijas drukas pārvaldības jomā mazumtirdzniecībā. Ir pazīmes, ka drukas apjomi kopumā samazinās, bet dažās nozarēs tās joprojām ir ļoti svarīgas uzņēmējdarbībai, klientu pieredzei un rezultātiem. Esam pateicīgi par Musti Group uzticību mums. Būs interesanti izstrādāt vizuālo pārmaiņu projektu, kas notiks veikalu ietvaros kopā ar tiem", komentē Mikko Pulkkinen, Nordic Sales vadītājs, Brother Finland.

 

Brother Nordic A/S ir daļa no globālās grupas Brother Ltd un viens no vecākajiem Japāņu IT uzņēmumiem, kas darbojas tirgū. Brother izaugsmes vēsture, sākot no šujmašīnu ražošanas līdz pat tam, lai kļūtu par mūsdienīgu spēlētāju IT nozarē, ir rezultāts sistemātiskai pieejai darbam, kas balstīta uz klientu vajadzībām un filozofiju “At your side”. Pēdējos pāris gados esam pievērsuši uzmanību tam, kas notiek ar lietotāja saskarni. Rezultātā mēs esam spējuši radīt inovatīvus dokumentu pārvaldības risinājumus. Viens piemērs tam ir sadarbības nolīgums, ko mēs gada sākumā noslēdzām ar Elkjøp Group.

  

“Mēs tiešām gaidām sadarbību ar Musti Group un esam ar iespēju atbalstīt un veicināt izaugsmi Ziemeļvalstu ķēdē, kas piedzīvo tik pozitīvu, spēcīgu attīstību,” secina Mikko Pulkkinen, Nordic Sales vadītājs, Brother Finland.

 

Papildu informācija:

Brother Finland, Brother Nordic A/S Danmark filiāle
Mikko Pulkkinen, Ziemeļvalstu tirdzniecības vadītājs (Corporate Business), Valsts pārdošanas vadītājs, +358 50 331 8868, mikko.pulkkinen@brother.fi

Musti Group, Pasi Orovuo, Risinājumu attīstības un drošības daļas vadītājs, pasi.orovuo@mustigroup.com

Mikko Pulkkinen