1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Vide un ilgtspēja
  4. Brother un aprites ekonomika

 

Kas ir aprites ekonomika?

Aprites ekonomika virzās prom no "nopērc-izmanto-izmet" modeļa un izvērtē, kā atkritumu daudzumu var samazināt, ierobežojot resursu izmantošanu, pagarinot ekspluatācijas laiku, atkārtoti izmantojot un pārstrādājot. 

Mēs vēlamies, lai būtu viegli izdarīt ilgtspējīgu izvēli. Tāpēc mūsu misija ir ražot izturīgus, ilgmūžīgus produktus, samazināt mūsu enerģijas patēriņu, atkārtoti izmantot un remontēt, kad tas ir iespējams, un pārstrādāt, ko mēs varam. Šeit ir dažas lietas, ko mēs darām, lai sekmētu aprites ekonomiku Brother uzņēmumā.

Brother colleagues in a factory with products

Pārstrādā bez maksas ar Brother

Arī jūs variet sekmēt aprites ekonomiku, vienkārši nosūtot mums savas izlietotās tintes un toneru kasetnes. Mēs tās pārstrādāsim bez maksas. Ar jūsu palīdzību mēs varam vēl vairāk samazināt mūsu ietekmi uz vidi. Pārstrādājiet jau šodien!

Pārstrādāt bez maksas
Multiple colours of Brother LC3237 ink cartridges

 

Brother oriģinālie izejmateriāli 

Brother printeri ir paredzēti darbam ar mūsu oriģinālajiem izejmateriāliem, lai samazinātu atkritumu daudzumu un to ietekmi uz vidi. Oriģinālo izejmateriālu izmantošana, samazina enerģijas patēriņu un nodrošina jūsu printera vislabāko veiktspēju.

 

Pasūtīt oriģinālus izejmateriālus
Woman sat at desk on a laptop sliming with a shelf in the background and green plants

Korporatīvā sociālā atbildība

Globālā līmenī Brother ir apņēmies sasniegt vairākus Apvienoto Nāciju Organizācijas ilgtspējīgas attīstības mērķus (IAM). Mēs uzskatām, ka mūsu pienākums ir darīt visu, ko mēs varam, lai palīdzētu videi un sekmētu ilgtspēju.

Uzzināt vairāk par korporatīvo sociālo atbildību