1. Sākums Brother
  2. Padomi mājas birojam

Atrodi sev piemērotāko mājas biroja aprīkojumu

Izmantojiet mājas biroju maksimāli

Strādāšana no mājām ļauj pielāgot savu laiku un piešķir neatkarību ikdienai, tomēr strādāšanai no mājām var būt arī savi izaicinājumi. Strādājot attālināti, problēmas saistībā ar sadzīvi, saziņu ar kolēģiem un grūtības, uzturot līdzsvaru starp darbu un sadzīvi var izraisīt darba ražīguma samazināšanos un koncentrēšanos. Tomēr ar labi pārdomātu mājas biroja uzstādīšanu un darba grafikiem, darbs no mājām var būt tikpat produktīvs un efektīvs. Brother ir izveidojis padomu apkopojumu, kas palīdzēs iekārtot mājas biroja telpu un uzturēt produktivitāti.
Picture of woman putting a labelled file on a bookcase

1. Kā izveidot savu mājas biroju

Pirms mājas biroja izveides ir jāapsver divas lietas:

  • Kur mājās atradīsies darba vieta? Ņemot vērā, ka savā mājas birojā būs jāpavada vairāk nekā septiņas stundas, būtu nepieciešams rūpīgi pārdomāt, kādas mēbeles un aprīkojums būtu nepieciešams uzstādīt.
  • Ar kādiem resursiem ir jāstrādā? Pirms pieņemt lēmumus par to, ko pirkt, būtu jāpatur prātā svarīgas lietas, piemēram, esošo aprīkojumu un budžetu.

woman sat at home desk with yellow bike visible

2. Kā mājas birojā ērti strādāt

Mājas biroja uzstādīšanai ir jābūt gan funkcionālai, gan ērtai. Nodrošini visergonomiskākos mājas biroja uzstādīšanas un attālināta darba paradumus ar atbilstošu aprīkojumu.

  • Krēsls ar pareizajiem atbalsta punktiem, kāju balsts un rakstāmgalds pareizā augstumā būtiski ietekmēs ne tikai veselību, bet arī darba ražīgumu
  • Labi novietota pele un tastatūra, kā arī monitors acu līmenī palīdzēs koncentrēties un uzturēt efektivitāti, strādājot

taking notes on a desk with mobile phone visible

3. Kā strādāt pēc iespējas efektīvāk

Strādāšana no mājām sākumā prasa nedaudz vairāk disciplīnu un pacietību, uzturot savu darba rutīnu.

  • Darba laika un pārtraukumu grafiks: celies un sagatavojies darbam tāpat kā iepriekš, nodrošinot regulārus kafijas un pusdienu pārtraukumus.
  • Izveido darāmo darbu sarakstu visiem uzdevumiem un prioritātēm un sakārto savu darba galdu darba dienas sākumā. Vairāk ideju meklē mūsu darba organzēšanas padomos.
  • Esi drošs, ka uzmanība no darba netiek lieki novērsta, bet ieplāno laiku, ko pavadīt kopā ar ģimeni vai draugiem pārtraukumu laikā.

Atrodi sev piemērotāko mājas biroja aprīkojumu

Cubed bookcase with filing and storage accessories

Padomi organizēšanai

Iepazīsties ar 5 svarīgiem organizatoriskiem ieteikumiem, lai izveidotu labi organizētu mājas biroju.

Uzzināt vairāk
Woman sat at hoe office desk - using arts ad crafts

Rokdarbiem

Smelies iedvesmu un liec lietā savu radošumu, strādājot mājās ar Brother P-touch Cube uzlīmju printeriem.

Uzzināt vairāk
Person cutting out a picture of a dog from creative centre

Radošais centrs

Brother radošajā centrā ir pieejamas bezmaksas spēles, drukājamas aktivitāšu lapas, krāsojumas lapas, veidnes rokdarbiem un daudz kas cits, kas var palīdzēt bērniem un vecākiem.

Uzzināt vairāk