1. Sākums Brother
  2. Sertifikācija
  3. Kofax

Kofax

Dokumentu un datu uztveršanas programmatūra.

Kofax VRS Elite

Kofax VRS Elite ir patentēta attēlu kvalitātes uzlabošanas programmatūra. Tā uzlabo skenēšanas produktivitāti, palielina attēla kvalitāti precīzai optiskai rakstzīmju atpazīšanai (OCR) un samazina sagatavošanas laiku skenēšanai. 

Uzlabota OCR precizitāte samazināts sagatavošanas laiks skenēšanai 

Līdzās uzlabotām skenēšanas funkcijām, mūsu skeneri* arī nodrošina uzlabotu attēla un draivera veiktspēju kopā ar Kofax VRS Elite programmatūras atbalstu. Šis jaunais tehnoloģiju uzlabojums sniedz uzlabotu OCR precizitāti, samazina laiku dokumentu sagatavošanai un uzlabo skenētā attēla saturu, izmantotjot ierīces ar Kofax VRS Elite.

Kofax

Uzlabo skenēšanas veiktspēju un attēlu apstrādes aplikācijas ar Kofax.

Kofax programmatūra automātiski izvēlas vajadzīgā skenera iestatījumus specifiskiem dokumentiem, pārbauda dokumentus un izlabo defektus, nodrošinot augstas kvalitātes skenētus attēlus. Šīs funkcijas ir būtiskas mūsdienās, jo ikdienas darba gaitā ar digitāliem dokumentiem, tos bieži vien nākas koplietot uzņēmumu un organizāciju iekšienē vai to starpā, kā arī apstrādāt lietošanai arhīvu sistēmā, piemēram, grāmatvedības vai uzņēmuma resursu plānošanas sistēmā (ERP). 

Mūsu skeneru klāsta modeļi* sniedz jaunāko tehnoloģiju atbalstu, nodrošinot ērtu integrāciju ar vienu no vadošajiem skenēšanas produktivitātes programmatūru un sistēmu izstrādātājiem. 

*Tikai atsevišķiem modeļiem. Lūdzu ņemiet vērā individuālas specifikācijas.

Zemāk norādītie skeneri atbalsta Kofax:

Visi modeļi atbalsta Kofax VRS Elite 5.2 incl. Kofax Express 3.3

Lai uzzinātu par vecākiem skeneru modeļiem, lūgums skatīt Kofax mājas lapu vai kontaktēties ar mums.

OCR

OCR sniedz iespēju iekārtai skenētu attēlu pārvērst rediģējamā un lasāmā teksta formātā. Šī funkcija ir noderīga veidojot TIFF un PDF dokumentus, ko var automātski indeksēt vai droši meklēt ar atslēgvārdiem. OCR teksta saturs ir precīzāk un ātrāk uztverams, kad tas ir skaidri salasāms.

OCR ir izmantojams arī integrējot skenētus dokumentus biznesam paredzetās programmatūrās, piemēram, grāmatvedības vai loģistikas nozarei atbilstošās programmās, jo skaidri ieskanēta informācija ir vieglāk uztverama, izmantojot citu ražotāju programmas.

Apskatīt visus skenerus