1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. VDAR atbilstība

Vai Tavs uzņēmums ir gatavs VDAR? 

VDAR stājas spēkā, lai ieviestu skaidrību mūsdienu datu izmantošanas sistēmā. No 2018. gada 25. maija uzņēmumiem nāksies pārskatīt personas datu izmantošanas kārtību. 

Iespējams, ka daudzi uzņēmumi līdz galam neapzinās, ka šīs regulas prasības arī ir attiecināmas uz skenēto un drukāto dokumentu pārvaldību. Ir īpašas izmaiņas, kas uzņēmumiem būtu jāņem vērā, lai izvairītos no ievērojamiem naudas sodiem.

Jaunā ES datu aizsardzības regula attiecas uz visu lielumu uzņēmumiem un maina noteikumus, kādā veidā tiek saņemta, apstrādāta un sniegta informācija.

Brother sadarbībā ar starptautiskā datu centra (IDC) speciālistiem ir izveidojis 'balto grāmatu', kas aptver informāciju par to, kas ir nepieciešams drukas un dokumentu atbilstošai pārvaldībai.

"No tiem drukas pakalpojumu pircējiem, kas zināja, kas ir VDAR, 51% līdz galam nesaprata tās būtisko ietekmi uz drukāšanu."

IDC izpilddirektors

European-flag-stars

VDAR ir pirmā regula turpmāko ES tiesību aktu par datu aizsardzību sarakstā. 

Apvienojot gan specifisku nozaru, gan vispārīgās datu aizsardzības regulas noteikumus, kas būs jāņem vērā uzņēmumiem drukāto dokumentu un dokumentu darbplūsmas pārvaldībā.