Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Remote Panel
Woman sat on sofa using laptop with people having meeting in background

Reāllaika, attālā pārvaldība 

Brother biznesa ierīcēm ir pieejams attālā paneļa (remote panel) risinājums, kas ļauj IT nodaļai vai IT pakalpojumu sniedzējam attāli novērst drukas ierīces problēmas. Drukas ierīces vadības paneli var darbināt attāli no IT pakalpojumu sniedzēja datora. 

Attālais panelis darbojas reāllaikā, piedāvājot pilnu interaktīvo interfeisu drukas ierīcei. IT nodrošinātājs var piekļūt pilnai printera funkcionalitātei, ieskaitot uzturēšanas režīmu, lai ātri diagnosticētu un atrisinātu visas problēmas un ļautu mainīt iestatījumus tā, it kā atrodoties fiziski pie printera.

Kādus ieguvumus sniedz 'Remote Panel' risinājums?

Clock icon

Laika ietaupījums

Ātri un vienkārši atrisini jebkuras ar printeri saistītus jautājumus, negaidot kāda speciālista ierašanos birojā.

Shaking hands Icons

Centralizēts atbalsts

Vienkāršo savu IT atbalstu, ļaujot visam atrasties 'zem viena jumta'.

Security icon

Drošība

Drukas ierīces dati tiek koplietoti, izmantojot drošu sakaru kanālu, nodrošinot informācijas šifrēšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Remote Panel nodrošina laika un izmaksu ziņā efektīvu veidu, kā izprast pakalpojumu un diagnostikas prasības, izmantojot uz Web balstītu pārvaldību.

Ja neesat pārliecināts par kritērijiem vai saderību, ieteicams sazināties ar pārdevēju vai Brother biroju, lai sāktu darbu.
Ja Brother ir jūsu esošais vai vēlamais drukas risinājums, Remote Panel sniedz uzņēmumiem iespēju racionalizēt diagnostiku, lai samazinātu datora dīkstāves laiku. Šo risinājumu var izmantot arī apmācībai un demonstrēšanai.

Remote Panel risinājums darbosies tikai ar saderīgām ierīcēm, kurām būs aktivizēta šī funkcija. Lai aktivizētu šo Brother pakalpojumu, kas ir pieejams šādām ierīcēm, ir nepieciešama licence: DCP-L5500DN, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW, DCP-L6600DW, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW, MFC-L6900DWT, DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDW, MFC-L9570CDWT.

Lai vienkāršotu Remote panel izmantošanu, nepieciešams attālās darbvirsmas (remote desktop) piekļuves risinājums.
Jā. Datora LCD skārienekrāna virtuālo attēlojumu praktiski kontrolē Web pārlūkā no attālas atrašanās vietas, izmantojot šifrētu SSL saziņu, kad lietotāja autentifikācija ir sniegta tieši no ierīču fiziskās vadības paneļa.
Kad lietotājs ir apstiprinājis attālo paneli (remote panel), IT tehniskais speciālists var piekļūt visām LCD skārienekrāna un paneļa pogu funkcijām kopā ar apkopes režīmiem.

Mūsu bezmaksas lejupielādējamais Brother Software License pārvaldības rīks ir labākais veids, kā aktivizēt jebkuru iegādāto pakalpojumu vai risinājumu. Lai aktivizētu attālā paneļa risinājumu, nosūtiet derīgu licences failu uz mērķa datoru. Plašāku informāciju atradīsiet šeit.

Lai saņemtu papildu informāciju par šo risinājumu, aizpildiet zemāk redzamo formu un Brother pārstāvis ar Jums sazināsies.
Atzīmējot augstāk redzamo lodziņu, Jūs piekrītat, ka mēs varam sniegt informāciju un piedāvājumus par Brother produktiem, nosūtot Jums e-pastu.
Jūsu informācija tiks apstrādāta saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu mārketinga komunikācijām, mūsu mārketinga e-pasta ziņojumos noklikšķinot uz “atcelt abonēšanu”.
Skatīt mūsu noteikumus un nosacījumus.
Jūsu informācija tiks apstrādāta saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku.