1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Order-Supplies
Touchscreen on Brother multifunction printer with three icons

Bez piepūles pasūti savam printerim toneru kasetnes

Maiņas toneru kasetņu pasūtīšana savam printerim tagad var tikt ātri un vienkāši veicama ar Brother pakalpojumu - Order Supplies.

Brother Order Supplies ir Brother nodrošināts pakalpojums, kas ļauj pasūtīt nepieciešamās toneru kasetnes, kad nepieciešams. Vienkārši nospied 'Services' ikonu sava printera sākuma ekrānā un izvēlies iespēju pasūtīt izejmateriālus - 'Order Supplies'. 

 

Kādi ir šī pakalpojuma ieguvumi?

Clock icon

Augstāka efektivitāte

Pasūti izejmateriālus tikai tad, kad tie ir zemā līmenī.

Boxes-icon

Ietaupi vietu birojā

Atbrīvo vietu birojā.

Shaking hands Icons

Centralizēts atbalsts

Vienkāršo IT atbalstu, nodrošinot visu drukāšanai nepieciešamo viegli pieejamu.

Brother pielāgotie risinājumi 60 dienas bez maksas

Pasūti izejmateriālus, veicot 3 vienkāršus soļus

Brother multifunction printer touchscreen with three icons

1. Izvēlies "Order Supplies"

2. Ievadi daudzumu

2. Nosūti pieprasījumu pakalpojuma sniedzējam

Biežāk uzdotie jautājumi

'Order Supplies' pakalpojums nodrošina laiku un izmaksu ziņā izdevīgu veidu, kā sistēmu administratoriem vai pakalpojumu partneriem nodrošināt Brother oriģinālos izejmateriālus. Pasūtījumi tiek veikti tieši no tīklā pievienotās Brother ierīces izvēlnes. Izveidotie pieprasījumi tiek nosūtīti velāk uz e-pastu sistēmu administratoram vai izvēlētajam pakalpojumu partnerim.

Ja neesat pārliecināts par kritērijiem vai saderību, pirms sākt darbu iesakām sazināties ar Brother tirdzniecības partneri vai Brother biroju.

Ja Brother ir esošā vai vēlamā drukāšanas opcija un Brother nomas risinājumu piedāvājums neatbilst jūsu vēlmēm un prasībām, 'Order Supplies' iespēja ļauj uzņēmumiem nodrošināt Brother oriģinālo izejmateriālu racionālu piegādi. 

Order Supplies risinājums vartikt izmantots saderīgās ierīcēs, pēc licenses koda aktivizēšanas:

A3 daudzfunkciju tintes printeri:
MFC-J5945DW, MFC-J5955DWMFC-J6945DWMFC-J6947DW, MFC-J6955DW un MFC-J6957DW

Krāsu lāzerdrukas printeri un daudzfunkciju iekārtas:
DCP-L8410CDW, HL-L9430CDN, HL-L9470CDNMFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDWMFC-L9570CDWTMFC-L9630CDN un MFC-L9670CDN.

Vienkrāsas lāzerdrukas printeri un daudzfunkciju iekārtas:
DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, MFC-L5700DN, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DWMFC-L6900DWTHL-L6410DNDCP-L5510DWMFC-L5710DNMFC-L5710DNMFC-L6710DWMFC-L6910DN

LED printeri:

HL-L8230CDWHL-L8240CDWMFC-L8340CDWMFC-L8390CDW

Nav nepieciešama nekāda papildus programmaparatūra. Kad informācija tiek ieprogrammēta ierīcē, pasūtījuma process ir iestatīts.

Jā. Lai pārtrauktu ļaunprātīgu izmantošanu, var iestatīt PIN koda aizsardzību. Administratoram vai pakalpojumu partnerim nosūtītie e-pasta pieprasījumi tiek droši nosūtīti, izmantojot SSL vai TLS.

'Order Supplies' pakalpojuma ikona ir pievienota pakalpojumu sarakstam ierīces sākuma ekrānā. Izejmateriālu daudzums un skaits tiek norādīts ierīces kontrolpanelī.

Mūsu bezmaksas lejupielādējamais 'Brother Software License Management' rīks ir labākais veids iegādāto pakalpojumu un risinājumu funkciju aktivizēšanai. Lai aktivizētu 'Order Supplies' pakalpojumu, nosūtiet derīgu licences failu uz izvēlēto ierīci. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.

Aizpildiet zemāk iekļauto formu, lai sazinātos ar Brother ekspertu

Lūdzu, aizpildiet zemāk iekļauto formu, lai viens no mūsu ekspertiem var sazināties ar jums pēc iespējas ātrāk. Lūdzu, izvēlieties no piedāvātajām jautājuma tēmām, lai jūsu ziņa nonāktu pie piemērotākā speciālista.

Jūs variet atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā. Personīgā informācija, ko jūs sniedziet, tiks izmantota saskaņā ar mūsu privātuma politiku un sīkfailu politiku.